Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos a kislányom,...

Bébyke111 kérdése:

19 hónapos a kislányom, meddig adjak neki tápszert? Reggel szokott 240 ml inni. Meg este kap direkt sűrített tápszert ami jól eltelíti reggelig.

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ha nem szorulásos turmixolhatsz banánt is hozzá.
2011. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónapos és én is még tejitalt (tápszert) adok neki, mert ő is rossz evő. Ő is csak pár falatot eszik vacsorára. Kb. most van 10 kg körül, nem tudom igazán most mennyi, és én úgy vagyok vele hogy amíg megissza a tejitalt, addig azt adok neki. Mégiscsak táplálóbb, mint a tej.
2011. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Azért kap esti tejet ami direkt még extra be van sűrítve, mert nálunk sem nagy evő, este legalább is. És ha este nem eszik eleget, csak azt a tejet issza akkor éjjel garantáltan felébred 1szer. (este ha nem eszik az asztalnál akkor adok neki a fürdőkádba, ott jobban eszik mert ott játszhat közben)Reggel meg megint kap kb 6 fél 7 körül mikor felébred. Azért tápszert kap mert a tehéntejet nem hajlandó meginni. És mindegy mit rakok bele akkor sem issza meg. Pár korty és ellöki a cumisüveget. Az esti tápszerről még annyit hogy ez a HIPP-től esti tej 10 hónapos kortól. Mivel ez már kb 2 hónapja nem elég így ehhez még keverek egy púpozott mérőkanál szintén HIPP-től esti zabdara vagy valami ilyesmi, ez olyan amit külön el lehet készíteni mint a tejbedara babáknak csak ez ilyen zab valami :)

2011. dec. 3. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!