Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a 2 és fél...

Mit tegyek, ha a 2 és fél hónapos babám felcserélte a nappalt az éjszakával?

Figyelt kérdés
Már kezdett beállni, hogy este 11-kor evett utoljára és azután csak reggel 6 órakor kelt fel. De kb 1 hete egy hajnali kakilás teljesen felborította ezt, és azóta hajnal 4-ig 3 óránként eszik, éjféltől 4-ig nyűgösködik, és onnan jön egy 5-6 órás alvás. Mit tegyek, hogy visszaálljon a régi rend?
2011. dec. 3. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem inkább valami lehet a levegőben, mert eddig az én fiam is bár kelt enni éjjel , de szépen aludt tovább , és szintén kb 1hete éjféltől háromig nekem sem alszik, csak szenved, és utána alszik ős is kb 4-5 órát...

Szóval bocs, hogy nem tudtam,segíteni csak gondoltam le írom, hogy velünk ugyan ez a helyzet és nem tudok rájönni miért?!

2011. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 misty92 válasza:

nekem is ugyan ez a gondom!!! nekem is eddig mingíg aludt!!! volt hogy este 8tól reggel fél ötig aludt!!! most viszont felkell éfélkor, 2-kor ( ilyenkor szokott viháncolni négyig mint aki kipihente magát), utánna elalszik de akkor is max 2 óra hosszát!!! én már nagyon fáradt vagyok!!!! :(

barátnőm azt mondta hogy próbáljam meg azt hogy mikor nappal felkel enni, s mikor megkajált akkor kezdjünk el vele beszélgetni,játszani s úgy nem alszik vissza s kizökkentjük az alvásból!!! én ma kezdtem el!! ma 2-jára 11-kor kelt megkajáltattam s utánna elkezdtem vele játszani ez ment fél 1-ig s utánna bealudt!! most ha megint felkel megint megjátszuk ezt s hátha az éjszakát jobban alussza majd!!! próbáld ki te s :) majd meglátjuk hogy hat e!!!! :D

2012. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!