Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked/Nektek milyen egy napotok?

Neked/Nektek milyen egy napotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,de valami konkrét érdekel?,vagy onnantól,hogy reggel kinyitom a szemem lemosom a csipát stb?
2011. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akár. :)
2011. dec. 3. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
felkelünk, megölelgetem őket, kicsit lustizunk az ágyban. utána 1 mese, én addig bepakolok a mosogatógépbe és elkészítem a reggelit. regglizünk, aztán játszunk egy kicsit itthon, majd öltözünk és lemegyünk sétálni, játszóra, ilyesmi. 12 körül haza, ebéd majd alvás kb. 13-14.30-ig. utána játék itthon, mesélek nekik, diavetítőzünk, esetleg takarítok közben egy kicsit vagy mosok, ha kell. este 6-f7kor vacsi (ja, 15-16 között valamikor, amikor megkívánják vmi könnyű uzsi), utána rögtön fürdés (hosszú) majd irány az ágyikó :)
2011. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 körül kelek a pici hangjára (ányááááááá) 13 hós, átmegyek hozzá, elkezdjük csinálni a tápit, kakaót, kávét, ennek hangjára felébred apa és a 3 éves, jönnek ők is, mindenki issza a magáét, 8 előtt apa elmegy, ezután beszélünk skype-on a mamával (külföldön él), majd pakolok, takarítok, gyerekekre új ruha, új pelus, főzök, megyünk sétálni 10 fele, vásárlás, játszótér, séta mikor mi, délben hazajövünk, ebédelünk, 1-kor mennek aludni, én addig ülök a gépnél és nézek ki a fejemből, 3-kor kelnek, délután játszunk itthon (mostanában nem megyünk le du.), apa megjön 6 fele, játszunk, ilyenkor jön rá az ötperc a nagylányomra, ugrál a kanapén, ami már eléggé szét van esve, mérges vagyok rá, inkább elmegyünk fürdeni, mert ott lenyugszik, ez van kb 7-kor, aztán vacsi, kakaó, tápszer, pizsama, pici megy 8-kor aludni, utána közös társasjátékozás apa,3éves,én, kb fél 9-ig, utána kb 9-ig még olvasok neki, aztán alszunk, apa meg játszik, ő később jön aludni.
2011. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kelek 7-kor.

A pici kajál: 8-11-14-17-20h


Szóval felkelek, zuhi-kaja-tejeskávé

7:45 babát kivesz kiságyból, tisztába teszem, átöltözünk nappali cuccba

8:00 kaja (tápi)-büfi- pihiszék, anya beágyaz, elpakol, rendet rak...ezután a földön játék (elkezdem a főzést)...elálmosodik (9:15- alvás 10:00-ig)-főzök.

ezután kicsinek "szabad játék"-elvan egy pléden a játékaival

11-kor tisztába tevés, gyümi evés, büfi, pihiszék

anya elkészül sétához, felöltözünk...

11:45 séta

13:30 hazaérünk, kicsi vagy alszik még, vagy nem, de 2h-ra felkel, pelenkázás, etetés (tápi), büfi, pihiszék,

anya elpakol (mindig van mit:), mosást berak...

ezután játék a kiságyban, pléden, konyhában, ahol éppen...ha meghallgatja olvasok vmit hangosan...

16:45 apa hazaér

17:00 baba pelenkázás-evés (tejpép)-büfi, innentől apával van kb. fél7ig (anya netezik!!!!!!:DDDD:)) majd együtt zenét hallgatunk, táncikálunk....

20:00 fürdés-evés (tápi)-alvás (apa csinálja)


5 hónapos.


És a ti napotok? MEnnyi idős a baba?

2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, az időponto irányadóak, +-negyedóra eltérés lehet:)
2011. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felkelünk olyan fél 8-8 körül. A lányom elvan az ágyban, én összekészítem a reggelit. Megkajálunk együtt, aztán játszunk kicsit, amíg leüllepszik a reggeli. :) Sokszor gyorsan felporszívózok, felmosok.

Utána öltözés, megyünk vásárolni (autóval). Ha időben hazaérünk, akkor kint maradunk vagy sétálni, vagy csak az udvaron nézelődni.

Aztán ebéd, ő alszik, én netezek, olvasok, filmet nézek.

Amikor felébred, játszunk, aztán uzsonna, és haza is ér a férjem. Akkor vagy játék, vagy együtt csavargunk valamerre.

7-fél 8 körül fürdik a manó, aztán vacsi, és alvás.

Mi fél 10-10 körül fekszünk le.

2011. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!