Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor hazavisszük a picit jó...

Amikor hazavisszük a picit jó e ha már egyből külön szobában van?

Figyelt kérdés
Mi így szeretnénk de aki ebben gyakorlott talán tud tanácsot adni?
2008. márc. 25. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

ugyan még nem vagyok gyakorlott, most várjuk az első babát /22hetes vagyok/, de a védőnővel már beszéltem erről a témáról hogy vajon mi a jó.ő azt tanácsolta, ha megoldható legyen nyugodtan külön szobában, minden szusszanásra nem kell nekünk se felébredni és oda futni.a sírást meg a szomszéd szobából is meghalljuk.e mellé mi még légzés figyelőt fogunk alkalmazni.

boldog babavárást

2008. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nekünk is első baba és mi is légzésfigyelő mellett raknánk külön.Neked is boldog babavárást és könnyű szűlést.
2008. márc. 25. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2008. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell eldönteni... tapasztalat szerint az anyának kényelemesebb a babával egy szobában, mert akkor nem kell átvánszorogni éjjel akár többször is egy másik helységbe... más hátránya szerintem nincs.
2008. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi úgy csináltuk,hogy külön szobába tettük az első naptól fogva a gyerekeket,és nekem betettünk egy ágyat.

Amíg felkeltek éjszaka szopizni kényelmesebb volt,hogy közel vagyok.A fiam 3hónaposan aludta át az éjszakát,a lányom 8hetesen.Remélem ilyen jó lessz a 3-ik babánk is.Eddig az ideig sajnos hasfájósak is voltak,remélem most ezt is megússzuk.Ha tudod a saját ágyába altasd.

Mostanában sokan mondják,hogy együtt alszanak a gyerekkel,de szerintem ez senkinek nem jó hosszútávon.

Boldog babázást kívánok.

2008. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is pont ez a gondom. Van egy kompletten berendezett gyerekszoba/babaszoba neki, ami tök szép, és tök jó, meg ott van a mi szobánk mellett, tehát ha sírna vagy a légzésfigyelő csipogna....stb. simán hallanám, viszont mindenütt azt hallom, hogy a babának az a jó ha az anya MELLETT van. Vagyis minimum egy szobában, és ez miatt picit lelkifurdalásom van. Nálunk az a baj, hogy egyszerűen nem fér be a hálónkba plusszba a kiságy. Alhatna talán egy darabig amíg pici mellettem valahol a szobában a mózeskosárban, de abban meg nem lehet alkalmazni a légzésfigyelőt, és azt mindenképpen akarok. Mert arra meg nem ébredek fel ha a gyerek nem vesz levegőt. Egy ágyban meg nem szeretném hogy velünk aludjon. Szóval még nem tudom mi legyen majd.... De azért jó látni, hogy vannak olyan anyukák, akiknek a kezdetektől saját szobában aludt a pici.

2008. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
2008. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
9 hónapig az anya hasában van, neki nem légzésfigyelő, hanem mami közelség kell. KELL!!!
2008. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem akarod eleinte teljesen külön altatni, tegyél be kempingágyat vagy matracot a szobájába és aludj ott eleinte. De jó, ha megszokja a saját kiságyát.


Igen, 9 hónapig az anyja hasában volt, de már nem lesz ott, az a dolgunk, hogy okosan szeressük és hozzászoktassuk a külvilághoz.

2008. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Szerintem ha ő is kapható erre, akkor persze, hogy jó! Mindenkinek az a legjobb. De én kicsi esélyt látok rá, hogy újszülött babád, aki a teljes közelségedhez van szokva rajongana a szép új szobáért, ahol egyedül van. Szóval szerintem alkalmazkodj majd az igényéhez. Én egyébként híve vagyok az együtt alvásnak, ha az mindenkinek jó. És saját tapasztalat, hogy a gyereket ezzel nem lehet elkényeztetni!!! Csupán biztonságban, szeretetben, az édesanyja közelében érzi jól magát. Életében első pár hónapjában pedig nincs számára ennél fontosabb. A sírni hagyásnak a külön szobába vagy kiságyba szoktatás érdekében kifejezett ellenzője vagyok ilyen pici korban, neki ugyanis fogalma sincs róla, hogy miért kell ott lennie egyedül, csak azt érzi, hogy hiába jelzi a problémáját, igényét, nem reagálnak rá. Úgyhogy utóbbit a siker érdekében nagyon nem javaslom. De ha anélkül is megy, akkor szerencsés vagy, és ha így szeretnétek és ezt kívánom Nektek!
2008. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!