Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény a Mór férfi névről?

Vélemény a Mór férfi névről?

Figyelt kérdés
Nektek mik a kedvenc fiú/lány nevetek?
2011. dec. 4. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

A Mort nem lehet becezni, nekem ezert nem tetszik.

Az en kedvenceim: Petra es Patrik

2011. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem túl komor vagy mord!

Nekem az Ádám a Péter az Eszter és a Lili a kedvenc nevem!

2011. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, terveztem, hogy ezt a nevet adom a fiamnak. Aztán valaki benyögte, hogy majd Mórickának fogják csúfolni. Így elvetettem a nevet.:(
2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsiben volt egy Mór nevű kisfiúm. Móci volt a beceneve.
2011. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne becézni!? Nekem is rögtön a Móricka ugrik be!:) Egyébként talán a Benedek Miklósék kisfiát is így hívják. Nem egy mindennapi név az biztos.:)
2011. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Moricka a Moric becezese.
2011. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Benedek Tiborra gondol az egyik kedves válaszoló:)

Nekünk van a családban,mi szeretjük,még rosszat nem hallottam róla senkitől. Egyébként sokkal felnőttesebb,mint a ma divatos,sokszor idétlen nevek.Képzelj el egy 50 éves embert,valami divatos névvel,meg képzeld el Mórral.Szerintem nem kérdés.

2011. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akinek Mór a kisfia. Szerintem is aranyos név. És a Móci jó becenév. Amikor szültem a szobatársamnak a kisfiának Móric lett a neve, bár apuka osztrák volt és talán ő szerette volna. Aranyos volt az is a babához. A kislányomnak Izabell a neve, Bellának becézzük, ha fiú lett volna, akkor Artúr lett volna. :) Ez sok mindenkinek nem tetszik, de legalább nem lett volna sok belőle. Egyébként meg soha nem érdekelt más véleménye, mert nekünk kell, hogy tetsszen. Így legalább nem tucatnév. Most lány névben az Abigél tetszik.
2011. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valóban, tényleg Benedek Tiborra gondoltam, köszönöm a javítást.:) Éjszaka 1 körül már nem igazán vagyok kompatibilis nevek terén.:)
2011. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a név. Én imádom azokat a neveket, amiket nem feltétlenül kell becézni.

Régebben sok kedvenc nevem volt, már ez kettőre szűkült, a gyermekeim nevére: kisfiam Botond, kislányom Villő.

2011. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!