Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondták a kislányomra,...

Azt mondták a kislányomra, hogy "jajj, de kis dagi", pedig a közelében sincs. Épp az, hogy normális testalkatú kislány, ne eszi túl magát sosem. Hogyan léptek túl az ilyeneken?

Figyelt kérdés
A férjem mondta utólag, hogy ezt mondta az egyik ismerősünk. Ő az a tipikus lehúzó emberke. És nagyon zavar, hogy nem tudtam megcáfolni, hogy nem dagi. Teljesen normális a testalkata, egyfolytában izeg-mozog. Lehet, hogy túl lihegem, de zavar. Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 5. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ugyan, ha te is írod, hogy az a tipikus lehúzó emberke, akkor ennyit se kell vele foglalkozni.

Sosem értettem az ilyet, h miért kell egy gyereket ilyennek vagy olyannak mondani? Elhiszem, hogy zavar, de hidd el, ne adj senkinek a véleményére! :)

Ha a picilány egészséges és életvidám (gondolom így van) semmi probléma nincs! :)


31 hkm

2011. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős, milyen magas, milyen súlyú? Mindenkinek más a dagi és más a sovány, de a számok döntenek igazán.
2011. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm szépen :) Igen egészséges, életvidám baba :)

Kedves Második! 10 nap múlva lesz 5 hónapos, 66 cm és 6700 gramm.


Köszönöm a válaszaitokat :)

2011. dec. 5. 18:27
 4/14 A kérdező kommentje:
És ráadásul még az is dühít, hogy teljesen meg van győződve arról, hogy igaza van... És hogy Ő tudja!!!
2011. dec. 5. 18:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nem rossz. Ebben a korban eleve nagyon hurkásak, akár kisebbek v nagyobbak. Egyébként én is szoktam mondani, h dagi, de nem rossz szándékkal. Csak hirtelen nem találok más szót. Remélhetőleg az illetőben sem volt rossz szándék.
2011. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már 5 és fél hónapos és 7 kiló múlt de nem dagi egyáltalán.Ne foglalkozz az ilyen idegesítő emberekkel!:)
2011. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem azt a lehúzó emberkét vágd pofán síléccel. Ebből érteni fog.
2011. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyenekkel törődni:)

Én is szoktam mondani a kislányomnak,hogy "döncike"pedig egyáltalán nem az:) 8 hós 72 cm és 8 kg..

A te babád ráadásul pont abban a korban van amikor kell az a kis hurkácska mindenhová....egyébként a paramétereiből itélve tökéletes alkatú bébi lehet:)

De ezt te is tudod...sz@rd már le az ilyen megjegyzéseket!!!!Bocsi a kifejezésért:)

2011. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a sajátommal ugyan ilyen nem történt, de évekkel ezelőtt főállású bébiszitterként az anya barátnője belém kötött. A sztori az volt, h az a barátnő szült 5-öt, nevelt nullát, mert minden gyerekének külön 24 órás dajkája volt. Persze, "mindent" tudott.

A kislány, akire vigyáztam soványka volt, de a maga módján. Evett rendesen, mozgott. Ő inkább hosszra nőtt hirtelen. Erre az 5 gyerekes mondja nekem, h "hű milyen sovány a gyerek". Ez azt jelenti, h "tuti nem eteted". Pedig a kislánynak az égvilágon semmi baja nem volt, csak mióta nem látta, azóta megtanult mászni és a tudását használta is.

Aki akar, az mindenbe beleköt.

2011. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell figyelembe venni vagy röhögsz rajta egy jót! :) Egyébként én nagyon örülnék ha a fiamra ilyet mondanának.
2011. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!