Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mért van az, hogy...

Szerintetek mért van az, hogy van pár ember a rokonságban akinek nem szívesen adom oda a pici babámat, hogy megfogja?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkivel sem ellenséges lenni, de tényleg van pár olyan ember a rokonságban akinek nem szívesen adom a kezébe a fiamat, hogy megfogja. Szerintetek mi lehet a baj velem?
2011. dec. 5. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod. Mit látsz azokban az emberekben? Nem tiszták, nem kedvesek?

Ha rokonok vagytok és ők ápoltak, normálisak, akkor nincs okod félni. Ha viszont valami nem stimmel velük számodra, és nem akarod odaadni a babát, akkor ne add oda. Tisztázd velük, hogy te nem szeretnéd.

2011. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert tudod, hogy milyen.


Nekem a nagybátyám ilyen, akinek sosem adnám a kezébe a lányom. Felelőtlen. Még egy vázát is képes elejteni. Nem mellékesen pedig szeret inni és erős dohányos. Sokszor én majd' elhányom magam mellette.

2011. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kémia ez is, mint a szerelem. Mindannyiunk számára vannak vonzó, semleges, és taszító emberek. Akár a rokonságunkban is. Ennek semmi köze az ápoltsághoz, higiéniához, sőt sokszor akivel kapcsolatban ellenérzéseid vannak, más családtag vonzónak találja.
2011. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne gondold, hogy ez baj.

Egy pici baba nagyon serulekeny, szerintem semmi ok nincs ra, hogy csak ugy odaadjuk másnak.

2011. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj! Nekem is vannak olyan emberek, akiknek nem szívesen adom oda!
2011. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen,nálam is volt így.Én mindenkinek odaadtam a kislányomat,de volt 1-2 ember akinek nem.Az egyiknek azért mert tudtam hogy van kutyájuk akit össze-vissza fogdoz és nem szokása utána kezet mosni.A másik meg doboz számra szívja a cigarettát és a keze is tiszta sárga,na meg a tisztálkodás se az erőssége.
2011. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Én a dédipapának nem szívesen adtam a kezébe, de még most sem szeretem, amikor fogdossa, pedig már nagyobb a fiam, majdnem 2 éves. Büdös és piszkos, 2 hetente fürdik, folyton bepisil a lakásába a macska, a cipőjét sem akarja levetni, úgy kell többször is rászólni. Szerintem nem baj, ha van ilyen érzésed. :)
2011. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül, megnyugodtam. Csak az a baj, hogy az egyik az anyósom, akinek nem szívesen adom a kezébe. Sokszor láttam, hogy amikor jött hozzánk nem mosott kezet mielőtt a fiamhoz nyúlt volna, persze rá lett szólva, azóta is akárhányszor jön az első hogy a párom rászól, hogy kézmosás, meg idegesít, hogy amikor a párom mondja hogy nehogy leejtse, vigyázzon, akkor ő rákontráz, hogy egy picikét leejtem semmi baja nem lesz. Na ekkor már hülyét kaptam, meg, hogy ő megnyalatná vele a jégkrémet. (hozzáteszem a fiam 5 hónapos). Meg kérdezte, hogy mit hozzon neki a mikulás, mi mondtuk, hogy rugit erre hozott farmer nadrágot inggel a picinek, amit tud, hogy nem adunk rá. Bocsi csajok, hogy itt panaszkodtam, de ezek dühítenek.
2011. dec. 6. 07:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de egy kis farmernadrágot kis inggel miért nem lehet ráadni?Nagyon aranyosak benne a babák.Az én kislányomnak is volt 56-os farmernacija,tündéri volt benne.
2011. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ki így-ki úgy, én nem szeretem ha a fiam farmert hordana, szerintem egyáltalán nem kényelmes neki és nehezebben mozog benne, mint egy rugiba. Mindenki azt a gyerekére amit akar. Csak szerintem, ha kérdezi hogy mit hozzon akkor ne olyat vegyen amit tudja, hogy nem adunk rá
2011. dec. 6. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!