Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan élted meg azt, hogy...

Hogyan élted meg azt, hogy babád későn kezdett járni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

18 hónaposan kezdett ténylegesen stabilan járni.Semmi extrát nem látok benne,normális dolog:)

20 hónapos anyukája.

2011. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki elkezdte mondani, hogy az én gyerekem már 8-9 hónaposan járt, akkor egy kicsit kikerekedett a szemem, hogy hűha és akkor mi van az én lányommal, aki meg nem nagyon hajlandó elindulni???? DE aztán mindig rájöttem, hogy ugyan már...nem ez a lényeg! Ha majd iskolában az egyik, másik gyerek okosabb lesz, vagy majd ha felnőttként egyik-másiknak jobb munkája lesz, akkor dicsekedhetünk, de hogy mikor kezdett járni, az nem oszt, nem szoroz.
2011. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xStefix ***** válasza:
70%

Borzasztóan örültem, mert középsúlyos hipoton volt. A gyógytornász azt mondta, nála a legtöbb gyerkőc vagy másfél évesen kezd menni vagy inkább kettő. Az enyém 3 nappal a másfeledik szülinapja előtt indult meg úgy igazán.

Mivel végig tudtam, hogy ő nem teljesen egészséges, számítottam rá, hogy így lesz. De persze nehéz volt elfogadni.

2011. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónaposan indult el a fiam,hypoton volt.nagyon sokat dolgoztunk és fizettünk azért,hogy behozza a lemaradását.nagy boldogság volt neki is és nekünk is,amikor elindult.azokat a sajnálkozó nézéseket nem kívánom senkinek,amikor egy éves volt,és megkérdezték,hogy már jár ugye?én közöltem,hogy nem.pedig akkor még csak egy éves volt.szóval nehéz volt,de túl vagyunk rajta
2011. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy miért éltétek meg így azt hogy későn kezdett el járni a babátok!

Én írtam h nekem 18 hónaposan kezdett stabilan járni de eszembe sem jutott hogy szégyellnem kellene vagy izgulnom emiatt,persze védőnőt megkérdeztem de semmi több és már nagyon szépen megy.Ennyi.Türelem és semmi idegesség!!

Csak viccesen megjegyezték egyesek hogy na,az enyém 10 hónapos kora óta megy...na és???mehet még eleget az életben:))nem marad le semmiről!

2011. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sógornőm mondta néha, hogy az ő lánya olyan erős és ügyes, hogy 2 hetesen már hasra fordult (egyszer átbillent oldalról), és tuti emiatt 6-8 hónaposan már járni fog.

Még csak 2 hónapos amúgy a babája, és nagyon nem lehet tudni mikor fog járni, de ő már előre nagyzol.

Na, azt hiszem az ilyen furcsa megjegyzések miatt érzi magát rosszul az ember.

S bár tudom, hogy nem ez számít, mikor indul el, csak nem értem miért hiszi valaki, hogy ez egy lóverseny, és miért kell már előre sürgetni a babát, amikor még olyan pici.

Nem tudom miért, de egyesek nagyon szeretnek sokat mondani, és ezzel -bár lehet nem szándékosan- de lenézik a másik gyerekét.

2011. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Nézd, akinek a gyerkőce nemcsak azért kezd el később járni, mert így van "gyárilag" programozva, hanem valódi anatómiai oka van rá, azt azért jóval nehezebb (lehet) feldolgozni... Már ha előre tudja az ember, hogy gond lehet.

Nem maga a kései járás az, amiért az ember időnként szomorú, hanem a tény, hogy az én gyerekem más, mint a többi. És tudod, hogy értem, mert mindenki teljesen egészséges gyereket szeretne.

2011. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mit nem lehet ezen érteni?a gyerekem hypotón volt,és kilenc hetes korától naponta ötször tornáztatnom kellett.Aztán még 11 hónaposan nem csinált semmit a kúszáson kívül,akkor kezdtem házhoz járatni gyógypedagógust,mert az államira hónapokat kellett várni.így is 4 hónap volt,mire behozta a lemaradását.

szerinted ezt boldogan,örülve kellett volna megérnem?

2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!