Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj az inye vagy nem? Felébred...

Fáj az inye vagy nem? Felébred éjszaka, nyűgös.

Figyelt kérdés

Kibújt az első foga alul. Azóta nyügi, nem jó étvágyú. Este bekennem az inyét dentinox-szal és kap Cataflan cseppet . Mégis felébred folyamatosan éjszaka. Este 8 kor leteszem aludni és már 10 órakkor ébred is. Nyügi... Kap egy kis teát, cumit a szájba és alszik tovább. Ez így megy óránként - félóránként.

Eddig végigaludta az éjszakát, csak egyszer kelt fel teázni hajnal 1 körül.

8 hónapos kisfiú mamája


2009. máj. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy éhes? mivel írod, hogy napközben nincs nagy étvágya, lehet hogy éhes, és éjszaka azért ébred. adsz neki teát, az egy kis időre eltelíti ugyan, de később újra ébred. próbáld meg 10 körül megetetni, hátha félálomban elfogadja a cumisüveget jobban.
2009. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez volt mikor négy foga jött egyszerre, ha megeteted és utána is nyűgi és nem alszik vissza, tuti a foga
2009. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez a többszöri kelés csak rossz szokása, már a napirendjévé vált. Az én babám is ezt csinálta velem, akár 10-szer is felébredt éjszaka, és mikor megitattam visszaaludt. Már mindenre gondoltam én is. De elvittem orvoshoz, és ő mondta, hogy szoktassam le erről. Most már ujra jol alszik.
2009. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És hogy szoktassam le róla???


Este 7 kor vacsorázik és mikor reggel 1/2 6 kor kapná a reggelijét akkor sem éhes. Szóval éhség kizárva. Csak a délelőti kajálások mennek nehezen. Délután a fözeléket és este a tejpépet megeszi rendesen. Már nem eszik meg semmit cumisüvegből.

2009. máj. 15. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az aludj jol gyermekem cimű könnyvet! Nagyon jo. És alkalmazd. Csak az első alkalom lessz nehéz.
2009. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Suttogot is megvettem azt sincs időm elolvasni.

Tényleg??? Kinek van ideje baba mellett olvasni????

Hogy csinálod???? Pici, házimunka és a kert..stb...

Nem olvasnivalókat keresek hanem gyors és praktikus válaszokat.

Azért köszi

2009. máj. 17. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!