Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet közvetlenül a...

Cebion cseppet közvetlenül a baba szájába kell csepegtetni, vagy italba betenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a teájába szoktam beletenni.
2011. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne közvetlenül. Én egy mélyebb kis kanálba teszek gyümölcslevet, és abba csepegtetem.Ha a teájába tenném, félő, hogy nem issza meg.Keveset iszik sajnos.Így biztos vagyok benne, hogy megkapja, mert rögtön lenyeli.
2011. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én kiakanálba szoktam neki csepegtetni,arra valami kis löttyöt amit szeret .

2011. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát kóstold meg, milyen erős íze van...

Én mindig kanálba teszem és rá ital vagy a kajája. Még így is sokszor ízlelgeti.

2011. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 7. 11:30
 6/7 haramia ***** válasza:

én magában szoktam adni az 5 hónapos kisfiamnak kiskanálból és utána dajdajozik hogy kér még:)

(megkóstoltam anno, picit fanyar, de sztem nem rossz)

2011. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kiskanálba teszem és egyenesen megetetem vele. Néha fanyalog, olyankor iszik rá pár korty vizet, vagy eszik rá bébikaját (ha pont etetéskor adom be neki)

Én még nem találtam olyan gyüm.levet amit ihat a 6 hónapos gyerekem, így nem gyümlébe teszem:-)

2011. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!