Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok hány kg,...

4 hónapos babátok hány kg, hány centi és miket tud már csinálni? Gyorsabban vagy inkább komótosabban halad?

Figyelt kérdés

Az én lányom nagyon komótosan halad a mozgásban. Most töltötte a 4 hónapot, 1 hónapja próbálkozik a forgással, még nem fordult magától az oldalára. De ha én fordítom akkor meg marad és néha hasra néha hátra fordul. Nagyon szeret hason nézelődni, de most legszívesebben csak rágni, nagyon szenved már egy hete a fogával. Borzasztóan nyűgös nap közben. Van egy rágókája azt rágná egyfolytában.

Ő 64 cm és 6800 gramm.

A ti napotok hogy alakul/ alakult ennyi idősen?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is.


2011. dec. 7. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom már egy pár hete fordul a hasáról a hátára, vissza ez még nem nagyon megy.. :-) Egy ideig elvan hason, aztán inkább a hátára gördül, pláne, ha ellustul kissé. A fogával mi is szenvedünk már legalább 1 hónapja, rág(na) mindent, ami a kezébe kerül. Neki ráadásul a szemfogai jönnek. Próbál már felülni, bár ez inkább akkor megy, ha megfogom a kezeit és húzza fel magát. A kúszás még nem nagyon megy, max csak pár centire.

Ja, amúgy ő olyan 62 cm körül van és 7200 gr.. Kis hurkás :-D

2011. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha megfogom a kezeit ő is felhúzza magát. De még is úgy érzem le van maradva. Pláne, most, hogy jön a foga és semmit nem hajlandó csinálni. Ma, ha hasra fordítom olyan mintha nem is tudná emelni a fejét, pedig tegnap 10 perceket is nézelődött így.

Annyira parás vagyok, úgy érzem soha nem fog átfordulni önmagától, sokat is sírok e miatt. A gyerekorvos akkor tud beutalni, ha 6 hónaposan sem tud hasáról át fordulni és vissza.

2011. dec. 7. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi aggódnivalód nincsen. Az én lányom 4.5 hónaposan kezdett el a hasáról a hátára fordulni. Vissza még mindig nem tud, most 5 hónapos. Ja és esze ágában sincs ülésbe húznia magát.

4 hónaposan volt 61cm és 5650gramm

2011. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom már több mint 1hónapja fordul hasról-hátára,ott el van kb.10percig,addig tartja a fejét,forgatja,nézelődik,majd elfogy az energia és kinyúlik mint a béka és sírni kezd.Tegnap előtt jött ki az első foga alul.Ha kézben van minden áron ülni akar és nagyon mérges,ha nem segítünk neki ebben.Rengeteget "magyaráz",mosolyog,néha kacag,ha a nyakát pusziljuk.

Ő 7775gramm és 67cm.

2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!