Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 6,5 hós...

Miért csinálja ezt 6,5 hós fiam? Ha közel hajolunk az arcához, elforditja a fejét.

Figyelt kérdés
Főleg ha apa kezében van, állandóan engem -szó szerint-bámul, rá nem nézne az apjára! Apán már látom, hogy kezdi bántani a dolog... Én mondom viccesen, hogy biztos igy játszik, de nem mosolyog, szóval nem huncutkodik...olyan fura érzés...másnak is csinálja ezt a kicsinye?
2009. máj. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A páromnak nagyon szúrós az arcszőrzete, ha apa akarja megpuszilni azonnal elfordítja a fejét, mert tudja, hogy fájni fog, és így tiltakozik. Az én arcomhoz, meg oda dörgöli a kis pofiját, mert anyáé puha. Most 11 hós
2009. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hós, és ugyanezt csinálja. Nem csak az apjának, hanem nekem is, pedig nem szúrós az arcom:-)
2009. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha én írtam volna:) pont 6,5 hós a fiam, és ugyanez a helyzet. férjem is aggódik, közelről soha nem néz a szemébe a babó. messziről meg vigyorog teli szájjal. hát nem tudom, talán még csak az anyához van igazán hozzászokva.
2009. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet.Az apjatol elfordul,de ha az en olemben van akkor nem.7hosak vagyunk,lehet ez mar az anyai ragaszkodas.
2009. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek! Tehát nemcsak az én bébim ilyen kicsi majmóci:)
2009. máj. 16. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!