Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap ki mentek sétálni...

Minden nap ki mentek sétálni 5-6 hós babátokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem sokszor kimenni vele, de ilyen szeles időben, vagy amikor nagyon nyirkos az idő, olyankor nem szeretek kimenni vele. 6 hónapos.
2011. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mentem minden nap, mert nagyon utált sétálni a lányom, utálta a babakocsit. Sokszor csak kiálltam vele az erkélyre, vagy kiszellőztettem.

Az elején aggódtam, hogy ez baj, főleg mikor azt olvastam, hogy "minden nap kint vagyunk 3-4 órát". Hát én ilyet nem tudok a lányommal megcsinálni, de már nem is zavar.

Amikor lehet elmegyünk sétálni, de ha kimaradnak napok, akkor az sem zavar már. Ma pl. úgy fúj a szél itt, hogy ki sem merem vinni (nagyon érzékeny a bőre és szétreped szeles időben, ha bekenem akkor is).

2011. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos én sem tudok kimenni minden nap,ahol lakunk ott még nincs beépülve a rész és nagyon hideg van,fúj a szél állandóan.kicsit büntudatom van e miatt.leginkább kocsival megyünk mindenhová mert a közelben nincs semmi és van egy 2éves gyerkőc is-ő meg gondol egyett és ő akar ülni a babakocsiba nem a tesója.szóval nehéz..
2011. dec. 8. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Sorstárs vagy! 6 hós a lányom, 27 hós a fiam. Annyit van levegőn a lányom, amíg leviszem a kocsiba, majd be a bölcsibe, ki a bölcsiből a kocsihoz, majd haza a lakásba. Esetleg még ha vásárolni megyünk, akkor a kocsi és az üzlet között... Épp panaszkodtam a férjemnek, hogy bezzeg a fiunkat minden nap sétáltattam :(. Amíg jó idő volt, játszóteren voltunk hármasban, de november óta sajnos csak lakásban :(
2011. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, lesz még jó idő, amikor te is és a kicsi is jól érzi magát majd kint, és mikor már nagyobb lesz könnyebb vele kint lenni.

Most, hogy jön ez a hülye szutykos idő, szerintem nem lesz semmi bajotok, ha bent maradtok.

Kislányommal mostanában én sem vagyok kint sokat, mert még nem tud menni, de már nem ül meg babakocsiban, és állandóan le akar ülni a hideg földre, vagy hát cipelhetem...na mindegy, lesz ez jobb is.

2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesóm kisfia ősszel született, ő sem vitte sétálni hidegben vagy télen a picit. Jól felöltöztette és kinyitotta az ablakokat, alatta meg a gyerkőc aludt.
2011. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!