Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával elmennétek...

8 hónapos babával elmennétek a győri élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ha meleg a víz, de nem hétvégén mikor dugig van hanem hétköznap délelött.
2011. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hóssal gyulán voltunk,imádta a babamedencét!De mi bevittük a hullámba is! :)Ő mondjuk vízmániás hál istennek :)4 hós kora óta hordtuk babauszira!
2011. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném. Ilyen pici korban még nagyon hamar elkapnak bármi fertőzést, amiből aztán nehezen keverednek ki. Sajnos tapasztalat, 2barátnőm is így járt, egyik 6, másik 8 hónapos babával ment gyógy- és élményfürdőbe. Egyiknek 1 hónap kellett, mire rendbejött(bőrfertőzés, + a szeme még utána hónapokig könnyben állt), a másik, akit 8 hónaposan vittek, sajnos rosszabbul járt, mert neki olyan problémái lettek, ami miatt nem tudott enni, minden kijött belőle, hányás, hasmenés, hetekig, kórház, infúzió, hazament, majd ez 3szor is megismétlődött. Jó, persze nem tudni biztosan, hogy a fürdő miatt, de az orvosok szerint a vízben szedett össze valamit. Másfél éves volt a kissrác, mire teljesen rendebe jött. Ne haragudj, hogy ezeket leírtam, nem akarom elvenni a kedvedet, csak gondoltam tanulságos. Én egyéves kor előtt nem vinném. Csak pár hónap, de náluk még sokat számít. Később, ha el is kap valamit, könnyebben átvészeli, erősödik az immunrendszere addig is.
2011. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2011. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy babám lenne, akkor elmennék.
2011. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, hogy elmegyünk! Nagyon remélem, hogy nem kap el semmilyen betegséget! Stramm kiscsaj! Elég rá úszópelenka? Valami biztonsági eszköz kell? Karúszó? Lebegős fürdőruha? Mellény? Vagy elég, ha fogom?
2011. dec. 10. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Második vagyok!

Elég az úszópelus!De anélkül nem lehet bevinni!Más nem kell ha nem akarod,de ha most megy előszörvízbe,úgyis Te kellesz majd neki!:)Úgyhogy inkább fogd! :)

2011. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2011. dec. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!