Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Mivel ízesíthetem a...

Sos! Mivel ízesíthetem a tápszert, hogy megigya? Esetleg melyik az a tápszer amit sok baba szeret?

Figyelt kérdés

10 hósak vagyunk, kevesebb már a tejem, napi 400-500g. Hiába próbálom a tápit, nem issza (a milupákat próbáltam, a banánosat is)

Tejpéppel egészítem ki egyelőre, de hát az mégsem tökéletes. Vagy az is megfelelő?


2011. dec. 10. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Milumil Komfort 1-et adom neki. Néhány napja nem nagyon akarja meginni. Ezért egy kis tejpépet szoktam megcsinálni hígra, és azt hozzáöntöm. Így megissza...
2011. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én macikávét teszek bele, csak így issza meg.

2011. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom a Bebát nagyon szerette, mostanában pedig Bebivitát iszik.

Nála nem volt gond, ha pótolni kellett, a Bebát szívesen megitta bármikor.

2011. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Marilyn88 ***** válasza:
A fiam csak a Beba Sensitivet eszi meg. Más nálunk szòba sem jöhetett pedig sokat kipròbáltunk.
2011. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan én macikávét és időnként kakaót is teszek bele a kislányomnak. Beba Pro 3-ast kapja, most lesz 11 hónapos a jövő héten.

Nyáron csináltunk olyat, hogy beleturmixoltam banánt, de az nem ízlett neki.

És tudom, hogy sokan le fognak pontozni, de amikor nagyon nem akart enni semmit, nem hízott, akkor bizony egy pici cukrot is tettem bele (tényleg picit, mert egy adaghoz - 150-180ml egy kávéskanálnyit). Így könnyebben lecsúszott neki legalább az a kis tápszer...

2011. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici vaníliás cukorral. Én próbáltam, és bevált.
2011. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszaitokat!
2011. dec. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!