Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppeket hogyan adjam...

Cebion cseppeket hogyan adjam a 10 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

A tájékoztatón nincs rajta hogyan kell csecsemőnek adagolni. Érdekelne hogy mennyit adjak megelőzésképp, mennyit megfázáskor vagy ha betegecske, mennyi ideig szedje, kell -e pl. pihenőt tartani?

Köszi a válaszokat.



2011. dec. 10. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
megelőzésre 10 cseppet, pici teába vagy magában kiskanállal adjad. ha beteg akkor napi 2x10 cseppet lehet adni
2011. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tekike99 ***** válasza:
enyém is kanálról kapja, szereti nagyon. a dózis az, amit az előző írt. pihenést érdemes tartani, mert mi például elég hosszú ideig minden nap ettük és pöttyös lett a háta. először azt hittem, valami kaja allergia, de végül is akkor tűntek el, amikor abbahagytuk.
2011. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy ősztől tavaszig adhatom folyamatosan, nyáron meg adjak neki sok gyümölcsöt, zöldséget. Tehát elég, ha nyáron nem kapja a Cebiont.
2011. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta adom kiskanálban 10 cseppet.
2011. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 10 csepp megelőzésképp, a reggelihez a kanálba cseppentve.
2011. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reszelt gyümölcsben észre sem veszi, ha esetleg nem szereti az ízét.
2011. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én az ebédhez adtam 2 cseppet,többet nem mertem, de akkor látom mehet a több.

köszi mindenkinek

2011. dec. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!