Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babák is így megváltoznak,...

Más babák is így megváltoznak, amikor ugrás van a mozgásfejlődésében? Okoztak nálatok is az új "felfedezéseik" hasonló változásokat a viselkedésükben, szokásaikban?

Figyelt kérdés

Az ugrást úgy értem(ha ez az,így 9hósan), h egyik napról a másikra elkezdett mászni, és felállt a kiságyban. Szóval ezóta az elalvás és az evés(c.üveges:tápis)is nehezebben megy. eddig az elalvás este pl.úgy nézett ki, h megetettem, és szépen maga elaludt. Most egy percet sincs meg csak úgy, fekve. Rögtön felugrik, és kukucskál ki a korlát fölött. Eddig visszatettem, sírt nagyon. Tegnap már hagytam, és végülis magától elaludt, ahogy belefáradt.

Folyt bele a tápi, este a nagy Aventes c.üveg színültig volt. Most jó, ha 220at megeszik. reggel is a 200ból van,h a fele is megmarad. A kanalasakkal szerencsére nincs gond. Ti éltetek meg hasonlókat?

9hós anyuka


2009. máj. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Felpörgött!!:)) az esti elalvás sztem igy most normális , hagy kukucsoljon, ha nem sir, akkor okés, tudom, fárasztó, de nem lehet őket ugye lenyomni, mert sikitás lesz belőle! Azért csinálja,mert marha érdekes az uj tudomány, azt gyakorolja:) a kisebb kajamennyiséget viszont nem értem...
2009. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így és azt mondta a védőnő, hogy azért nem eszik annyit mert az új tudománya miatt tulajdonképpen "nem ér rá enni". Lehet, hogy igaza volt mert kb.1 hét múlva már megint megjött az étvágya.
2009. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az új tudománya miatt van! Az én fiam 7 hósan felállt a kiságyban, na, utána volt pár éjszaka, hogy arra ébredtem, hogy a gyerek a kiságyban áll és nyöszörög. Visszafektettem és aludt tovább, de úgy látszik még éjszaka is gyakorolni akarta az új tudományát! :-)
2009. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este már egy korty erejéig sem volt hajlandó feküdni. Meg kellett várnom, h félálomba kerüljön, és így tudtam megetetni.:(
2009. máj. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!