Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra hozza nálatok a...

Mikorra hozza nálatok a Jézuska a fát?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam, és napközben egy órát alszik csak dél körül.

Azon tanakodtam hogy lehet egyszerűbb lenne 23-án este feldíszíteni, minthogy kapkodni hogy kész legyen mire felkel.

Ti 24-én díszítitek? Hogy lesz nálatok?


2011. dec. 12. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Mi együtt díszítjük majd. 3 éves lesz, tavaly is nagy élmény volt neki.

A 10 hónapos lányom is "segít".

Szerintem 1 évesen még nem sokat fognak fel az egészből. Szinte mindegy, hogy hogy csináljátok.

24-én, igen.

2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hós a fiam, úgy csináljuk, mint eddig. Megszokott, hogy 24-én délután tesszük be és díszítjük fel a fát. Egy 1 évesnek még teljesen mindegy, mikor kerül be meg ki hozza, nem érti. Tetszeni tetszik neki, meg elbabrál vele, de ennyi.
2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
15 hós a fiam és együtt fogjuk disziteni.Nálunk mi hozzuk a fát:-))
2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányunk 21 hónapos, mi úgy tervezzük, ahogy Te is. 23-án este díszítés, a karácsonyfának már 24-én reggel örülhet, és aztán majd délután tesszük be az ajándékot alá, és ez megint újdonság lesz. Tavaly is így csináltuk.:)
2011. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 23-án este fogjuk feldíszíteni..bár a kisfiam 3 óra hosszát alszik délután..de ha aznap mégsem aludna annyit??..szóval inkább hamarabb feldíszítjük..így meglepi lesz neki.Már 3 éves,de az első karácsonyfája is nagy meglepi volt neki,nagyon örült!:))
2011. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24-én délelőtt együtt díszítünk a naggyal. A 11 hós meg gondolom, igyekszik majd a tőle telhető legjobban hátráltatni az eseményeket.:D

Ebédig a fa feldíszítve, aztán este 5-6 óra körül kigyúlnak a fán a fények...jaj, de várom már!:)

2011. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!