Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a kisbabája (anyatejes)...

Akinek a kisbabája (anyatejes) átalussza az éjjelt az szoktatta rá valahogy vagy egyszercsak magától átaludta?

Figyelt kérdés
Ha szoktatta, akkor hogyan? Olvastam hogy Kovács Ági leszoktatta az éjjeli ébredésről a gyereket, de HOGY??? Hagyta sírni?
2011. dec. 13. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szió Bár az én babám csak rövid idegig volt anyatejes, sose hagytam hogy éjjel nyüszizzen sirjon. ott voltam vele s ha kelett 5 órán át nyugtattam csititgattam probáltam elaltatni. Átalussza az éjszakát?? Hát az én 15 hós kis csajom is havonta 2 szer alussza át a többi napon meg 1 szer minimum felébredt a cumi miatt.Nme szoktatás kérdése, hanem a baba érettsége határozza meg
2011. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kérdés mennyi idös a baba.

éjszakát kajálás nélkül csak egy 6 hós baba képes átaludni, de persze lehet 2 hósan is tudja, de még nem muszáj.

nekünk a cumi segített. betettem a cumit és mire oda értem aludt.

2011. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, valószínű hagyta sírni, vagy ringatta, teát adott neki stb., lényeg, hogy nem szoptatta meg. :(

Az enyém 2 hónaposan teljesen magától leszokott az éjjeli szopiról, aztán 6 hónaposan visszaszokott rá. Egyévesen leszoktattam, ringattam, simogattam, tehát kb. mint ahog fent írtam, de akkor már nem volt csecsemő. Egyedül sírni nem hagytam.

2011. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem ő a második gyerekem (5 hónapos) 2.5-3 óránként ébred, mióta csak él.Az első gyerekem (lányom) 21 hónapos koráig ébredt minden éjjel 2szer minimum...

Már kezdem azt gondolni én rontok el valamit...

2011. dec. 13. 09:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Van cumink...kiköpi és rakosgathatom vissza neki 20 percenként...
2011. dec. 13. 09:46
 6/19 anonim ***** válasza:
a fiam akkor aludta át az éjszakát, mikor már éjszaka nem szopizott (1,5 évesen)
2011. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen...nekem is az első gyermek akkor szokott le róla...

de akkor hogy van az hogy sok szoptatott baba meg átalussza az éjjelt??

2011. dec. 13. 09:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én babám anyatejes, 2hónapos, Ő este 19 órától alszik hajnal 4ig, aztan 6 óra fele kel, de ma pl negyed 8kor, azért van hogy felkel még 1kor, de egyből vissza is alszik ahogy eleget evett. Nem csináltam vele semmi különöset, sosem hagytam sírni, éjszaka mindig a szobájába maradtunk sötétbe, csak az előszobába égett a villany, a pelenkáját csak ha ki van pisilve vagy be van kakálva cserélem, éjszaka sose beszélek hozzá.
2011. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az enyém 2 hetes kora óta átalussza, cserébe viszont alig alszik nappal. Nem szoktattam magától alakult így én este vacsikor hagytam hogy annyiszor cicizzen ahányszor akar, volt hogy kicsit pihent majd pár perc múlva újra folytatta az evést, most is így van 10 hetes. De viszont ha nagy ritkán felkel éjjel én megyek az első nyekkenésre, mert ha hagyom sírni túl éber lesz és nem alszik vissza könnyen. Így meg max 10 perc és már ott sem vagyok. Ha végzett büfizés után visszarakom és ha alszik ha nem otthagyom. Nem szokott ezért sírni így szokta meg. Este is 9kor ha alszik már ha nem berakom a kiságyába és otthagyom. Ő egyedül könnyebben elalszik mint velem..
2011. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja igen én is azt cinálom hogy ha kell nem kapcsolok villanyt és nem is beszélek hozzá csak megsimizem, csak a szopi és más ne zavarja meg.
2011. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!