Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák...

Vannak itt olyan anyukák akiknek a gyermeke 2011. 06.22 én született?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 12:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor elég hasonló volt a helyet én zselét kaptam aztán másnap reggel elfolyt a vizem persze a fájásaim gyengék voltam,ezért én is oxitocint kaptam.Utána aztán olyan fájásaim lettek...Kb 30 múlva megszületett a kislányunk 3450 g és 54 centivel Majdnem egyezik:D Az anyaság nagyon jó szerencsére az első perctől kezdve nagyon nyugodt és mosolygós baba.Az éjszakákat kb másfél hónapos kora óta végig alussza.Akkor te már tényleg nagyon tapasztalt vagy.nekünk még csak első baba,szóval nekem minden új volt és persze még vannak újdonságok.Nem akartam ilyeneket kérdezni(nem ez a fajta vagyok):D Természetesen téma kerülve.
2011. dec. 14. 13:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Már elég sok mindent eszünk, a zöldségek nagy kedvencek a gyümölccsel egyelőre kinlodunk,azt nem nagyon szereti...Milyen a nem felállás a gyerekeknél?
2011. dec. 14. 13:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia, 7. válaszoló vagyok. Mi 19-re voltunk kiírva és majdnem az is lett:) 14 órát vajúdtam és fél 9kor este sürgősségi császár lett sajnos:(( belekakilt a vízbe és a szívhangja is lesett 70-re és még fájás gyenge is voltam. szerencsére semmi baja nem lett:) nagyon mosolygós, barátságos és nyugodt baba. Enni most kezdtünk, eddig anyatejes volt végig:) Nagyon kis ügyes, ő a mindenem:)
2011. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Júni. 22-re voltam kiírva,aznap kora reggel írt a barátnőm,h megszületett a kislánya,pedig 24.-re volt kiírva. 23.-án bementem magzatvízvizsgálatra, és fájásmérésre,semmi nem volt. 24.-én hajnal fél 3-kor viharra ébredtem,jött a hidegfront. Majd reggel 7.48-kor megszületett a kislányom, természetes úton, 49cm, és 3150g. :))) Már mindent végigkóstolt,ami a korának megfelel, már 66cm és 7kg. Sokat nevet,huncut csajszi. El sem hiszem,h mindjárt fél éves!!! :)))
2011. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi még nem eszünk. Majd a két ünnep között kezdjük a gyümölcsöt, szép lassan, finoman. Eddig csak anyatejet kapott. Így is 9,2 kg:)
2011. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Június 27-re voltunk kiírva kislányommal de indítottál zselével nekem is,29-én ami nem hatott és 30-án ami igen!Nagyon szerencsés voltam,2 órán belül megszületett fájásokat beleértve.

Az első héten nehezen aludt el esténként vagyis éjszaka de második héttől végigalussza az éjszakát.Első baba,nagyon szeretjük.Mi is most kezdjük a hozzátáplálást.

2011. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!