Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirnatok, hogy a 6 es fel...

Leirnatok, hogy a 6 es fel hos babatoknak milyen az etrendje? Mikor es mennyit eszik? Es milyen a napirendje? Meg szopizik de ettuk gyumiket es husit is. mikortol kaphat joghurtot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.A kislányom is pont ennyi idős.

Reggel(6-7 körül)szopizik,utánna vagy visszalszik rögtön,vagy csak 9 körül és f11-ig alszik.Felkel, eszik tejpépet gyümivel kb.100-120 ml(de én sűrüre csinálom,mint a tejbegrízt)utánna játszunk stb.12-13 óra körül alszik(vagy dumál ,de az ágyában van)Alszik kb.f3-3-ig utánna szopizik,játszik stb.f5-5 től alszik kb.1 órát.Amikor felébred akkor eszünk ,nálunk ez az étkezés főzelék,az adag változó,180-220 ml között ingadozik.Utána játék és kb.f8-8-tól alszik 1 órát.n10-kor fürcsi,szopi és 10-kor alvás.Az éjszakát átalussza.

Állítólag 8 hó körül kaphatnak joghurtot,de mivel mindenhol mást írnak ,én csak nagyjából tartom be ezeket a dolgokat.Nálunk nincs ételallergiás a családban,ha lenne az más.A párom adott neki egy kanálhegynyi gyümis Aktíviát,mert kinézte a szájából.Nagyon izlett neki,de azért 1 hónapot még várok,az biztos.

2009. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én fiam már nem szopik de tápszert kap és ez a reggelünk 6-kor kell reggeli pép gyümivel utána séta az oviig mert van egy nagyobb fiam is és utána bolt haza olyan 9 fele érünk akkor gyümölcsöt kap majd alszik vagy egy orát utána játszunk miközben fözök vagy takaritok mert csak délelöt van idöm és a kompba ilyenkor szokot mászkálni 11-12 fele ebéd majd csucsu megintmikor felkel akkor együt játszunk a gyerekekel ilyenkor már hazahozom a fiamat az ovibol akit ebéd után szoktam itt megengedik majd uzsonna ja nem irtam hogy ebédre levest és fözeléket eszik .uzsira pedig gyümölcs kekszel majd megint csucsu van és olyan 8 fele fürdés majd vacsiaz változo vagy fözi vagy pép szokot lenni és 9 fele alszik majd felket töbször teázni este és hajnalba kap tápszeri kétszer olyan 2 kor és 4 feleröviden ennyi és ti kiváncsi vagyok hogy nektek hogyan tellik ?
2009. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!