Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kínlódik a gyermeke...

Más is kínlódik a gyermeke hajvágásával?

Figyelt kérdés
Nem lehet levágni a haját.:( Már lassan 2 éves, de egyszerűenlehetetlen. Nem engedi! Mikor kisebb volt is így volt. Mikor aludt úgy vágtamle neki, de már megébred rá. Fodrászhoz is vittem többször, nézte, ahogy az enyémet, az apáét, sőt volt ott más kisgyerek is. Addig nagyon érdekelte, míg nem az övérőlvolt szó. De nem ül meg, üvölt, hadakozik, katasztrófa. Itthon is órákig győzködöm, hogy üljön le egy kicsit. Próbáltuk már, hogy a baba haját vágjuk,ő is engedi, csinos lesz, stb. Eredménytelen. Rengeteg, vastag haja van, a szemébe lóg már, de csatot se tűri meg. Ugyanez a helyzet a körömvágással is..( Tapasztalatok érdekelnének, másoknak hogy sikerült, mit próbáljak még bevetni? Türelmem az végtelen, de már muszáj lenne.
2011. dec. 14. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is katasztrófa a hajvágás, napokig könyörgünk neki, de a végén már beállítom a kádba és kényszerrel levágjuk neki 3 perc alatt géppel. Végig ordítja, pedig már mi is próbálkoztunk mindennel, de fél tőle. Nem tudunk mit tenni, hajat kell vágni...
2011. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, 2,5 éves a kisfiam, de nálunk sem most kezdődött ez a hiszti...

Első voltam

2011. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyém kislány, így a gép nem jöhet szóba, pedig egyszerűbb lenne, de több haja,van mint nekem.:)Én már a frufru kiigazításban kiegyeznék, hogy ne lógjon a szemébe. Fésülni enged, de vágni nem. A fodrászom meg egy halom sztorit mesél, hogy milyen okosan tűrik más babák nála a hajvágást. 3-szor próbáltuk már.:( Ő meg visít, hogy : nem Nanaa, nem nyisz-nyisz!
2011. dec. 14. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
enyém már 5 éves (fiú) soha nem nyúlhattam a hajához, és most a harmadik fodrász az akinél már engedi magát rendesen nyírni. De pont ezért én nem is erőltetek semmiféle menő frizurát, géppel egyformára aztán hadd menjünk. Babaként is csak fodrász nyírta.
2011. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!