Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell meghőmérőzni a...

Hogyan kell meghőmérőzni a kisbabát? Ha nem kakilt 4 napja és látom, hogy kínlódik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Védőnői segítséggel, ha másképp nem.
2011. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell ehhez védőnő. Egy picit bedugod a fenekébe, előtte krémezd be. Feltolod a baba lábát és körkörösen mozgatod lassan a hőmérőt, így ingerled.
2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bedugod neki a hőmérő a fenekébe,nem nagyon csak mintha lázat mérnél.Elkezded körkörösen mozgatni benne,szépen óvatosan és várod az eredményt.:)Vigyázz,mert nagyon hatásos,érdemes pelust alátenni,esetleg papírtörlőt...

Náluk 1-2 perc alatt mindig meghozta az eredményt.

2011. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy szélcsövet a gyógyszertárban-nekünk nagyon bevált ha székrekedése van, azon távozni tudnak a szelek is, és a kaki is, és puha, rugalmas, nem is érzi a baba hogy bedugtad a popijába..
2011. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szélcső jobb és "kellemesebb" megoldás, nálunk bevált. 3 hónapos a babám.
2011. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be, így glicerines kúpot adtam neki.

(ha esetleg nálatok sem hozna eredményt...)

2011. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!