Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira elegem van a fogzásból...

Annyira elegem van a fogzásból, ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés
9 hónapos fiamnak 3 hete jött ki az 5-6. metsző. Megint 2-3 hét a mennyekben, és két napja megint jönnek, ringatni kell, nyöszörög egyfolytában. Minden egyes foggal ennyit kell szenvedni? Nem tud önfeledten játszani ilyenkor hetekig, normál esetben leteszem és alszik, de ilyenkor nem megy.
2011. dec. 14. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hátsókkal már nem kinlódott olyan sokat.

Azért abba gondolj bele, h neki milyen rossz.Rosszabb, mint neked, ezt lefogadom.

2011. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez bánt igazán, hogy tudom, most megint hetekig rossz kedvű lesz, minden napját megpecsételi már reggel, hogy jön a foga. Most még azt se tudom, hol kenjem dentinox-szal, mert elvileg a két metszőnek alul még jönnie kéne, de mindig bal hátrébb rágcsál, az őrlőknél.

Közben meg azért is szarul érzem magam, hogy irigykedem azokra, akiknek gond nélkül jönnek a fogacskák.

2011. dec. 14. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy másnál mi van. Minél nagyobb és értelmesebb annál könnyebben viseli majd.
2011. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a fogzás úgy megy, ahogy az orvosi könyvekbe le van írva. 2 havonta 2, de nincs egy kicsi nyugalom sem, mert ha kibújik az egyik, a másik rögtön kezdi kínozni. Nagyon szenved. Én homeopátiás készítményeket használok (Osanit és Viburcol).

Próbáld meg elterelni a figyelmét. Nálunk ez bevált. A babaúszás, zenebölcsi sokat segít, meg egy jó játék is. Vagy ha kint rohangászhat, motorozhat a szabadban.

2011. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak 8 hónapos koráig kibújt a 8 metszőfoga. Gondoltam lesz egy kis pihi. Persze... ...jött a szeparációs szorongása - a fogzásos éjszakákat visszasírom.

Mire ennek vége, jönnek az őrlők. Király!

2011. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legalább a tiéd fogzik, az én babám 10 hónapos lesz és még egy foga sincs. Úgy tudom, minél később bújik ki, annál nehezebb mert keményebb az ínye. :(
2011. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi még az első fogakat várjuk. 4 helyen megvan duzzadva és már 3 hónapja nem akar rendesen enni, mert ha valami a fogához ér ordít. Kenegetem, de nem sokat ér. Nem jó neki semmi, egész nap ordít. Ha nem bírok vele, kúpot adok, ami kicsit nyugtatja.
2011. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne írígykedj másra mert akkor tuti bevonzod a bajt!

Én chamomilla viburcol 30 ch homeós bogyót használok fogzáskor ez szinte teljesenmegnyugtatja a fiamat!meg az ha van ami leköti a figyelmét:baba-mama klub,babatorna,szaladgálás az udvaron,sétálás a városban stb

Elmondanm,hogy a 19 hós fiamnak most jönnek a kisörlői!tegnap éjszaka 2 óra hosszát fent voltunk mert nem bírt aludni!Se homeó,se dentinox nem használt majd panadol az sem volt tökéletes és utánna jött a Germicid kúp!na attól aludt reggelig!

Szóval hidd el lesz ez még sz@rabb is!Bocs nem akartalak elkeseríteni de ne ringasd magad illúziókba!

2011. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!