Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek szintén pár...

Anyukák, akinek szintén pár hónapos babátok van! Hogyan tervezitek idén a szilvesztert? Apával együtt vagy apa nem lesz a családdal?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném ha a Párom is velünk ünnepelne, 3 hónapos a kislányunk. De a legjobb barátja nagyon csábítaná el magával ami engem roppantul zavar. (nem tudom mennyire jogosan) Ti hogyan tervezitek a szilvesztert? Hogyan szeretnétek eltölteni otthon?
2011. dec. 14. 16:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2.vagyunk mi is fiatalok vagyunk,párom 21 én 22 vagyok,mi azért is döntöttünk,így tavaly otthon voltunk,de most elmegyünk kikapcsolódni,azért szükségünk van rá kisfiunk meg szépen nyugodtan alszik majd a mamánál :)
2011. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mennyi idős a kisfiatok?:)
2011. dec. 14. 17:13
 13/24 anonim ***** válasza:

Vagy együtt megyünk mindhárman, vagy mindenki itthon lesz. Külön nem megy sehová a férjem, ezt kijelentette. :)

Ha hármasban megyünk, akkor egy baráti párhoz megyünk. Ott 2 hónappal idősebb a baba, mint a miénk.

Este lefektetjük a kicsiket, és mi együtt iszogatunk, társasozunk majd.

Ha meg itthon maradunk, akkor lefektetjük a kicsit, iszogatunk, beszélgetünk, és lefekszünk aludni szerintem éjfél után rögtön. :)

2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8 hónapos lesz december 26.-án :)
2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk én nem tudom mikor jön el az az időszak, amikor már merem hagyni a kicsit a nagyszülőkre vagy bárki másra. Az a baj, hogy a saját szüleimben még meg is bízom de a Párom anyukája néha olyan kis figyelmetlen ... Jól el van a bébivel meg látom, hogy szereti de pl. már 2-3 hetesen agyon csókolgatta meg meg sem mosta a kezét mielőtt megfogta, a Páromnak kellett szólnia, hogy jó lenne ... Meg legutóbb is amikor meglátogattak minket, neki is van egy kisebb gyermeke, aki beteg volt amikor látogatóba jöttek és folyton belehajolt az arcába a gyerek az én babámnak és bár rászólt, a gyerek nem hallgatott rá. (nem volt túl határozott)Én is hiába szóltam, hogy jó lenne ha a Pici nem kapna el semmit ... És csak épp leugrottam a boltba egy kis tésztáért, mire visszajöttem már közölte velem, hogy odaadta a gyerekének a babát, hogy hagy fogja meg ... Szóval rájuk szerintem nem nagyon bíznám. Ha egyedül vigyáz rá akkor még talán... De így a családi körbe nem engedném.
2011. dec. 14. 17:20
 16/24 anonim ***** válasza:
Sajnos egyedül leszünk itthon, mert apa szolgálatban lesz. De amúgyse vagyunk nagy bulizósak, tehát jövőre amikor már másfél éves lesz, akkor sem hagyjuk majd a mamára.
2011. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát érdekes...


Nálunk apának eszébe sem jut egyedül elmenni sehova...Mi soha nem szilvesztereztünk még,mert mi januás 2-án jöttünk össze,és az évben már meg is született decemberben a lányunk...Kicsit gyorsan jött,de szünkbe sem jutott hogy ne tartsuk meg!

Én akkor 25 voltam!3 hetes volt a kisasszony szilveszterkor,és éjfél előtt negyed órával elaludt! :)Mi ittunk egy pohár pezsit majd kényeztettük egymást egy kicsit (még nem nagyon lehetett)...

Tavaly is 3-asban voltunkitthon...

Idén már 2 éves a lányunk,és a szomszédokkal tervezünk bulizni,úgy hogy a gyerekek (náluk 2,nálunk 1 kint egy bent) is ott lesznek...Éjfélkor ők is megnézhetik a tüzijátékot az udvarról...Utána meg nemsokkal jövünk hzaa aludni...!


Nekem ez így természetes...Együtt és kész,majd ha a gyerkőcök nagyobbak lesznek,megyünk bulizni...De amíg kicsik én sem hagyom nagyiéknál aludni...Nappal igen de aludni nem!Mondjuk én még szoptatom úgy is szeret elaludni...De most Ő a legfontosabb(ők a legfontosabbak) és nem csak nekem,hanem hál istennek Apának is! :)

2011. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mi együtt leszünk itthon.4 hónapos a kisfiúnk

A lányunk jan.1.-én lesz két éves apának dec 30.-án a szülinapja.Szilveszteri buli nélkül is sűrű az év vége.

2011. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szilveszterkor ne legyen már nélkülem a párom. A szüleim is mennek bulizni nem akarom elvenni tőlük ezt az egyetlen alkalmat amikor mennek, úgyhogy nálunk lesz szolid ott alvós buli gyerekes baráti családdal.
2011. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tavaly 3 hónapos volt a babánk, eszünkbe nem jutott elmenni, örültünk, hogy élünk, és alig húztuk kis éjfélig ( egy kicsit rázós volt az első időszak). Ma már nagyobb, ha lenne kire, esetleg rábíznám valakire, de hogy egymás nélkül menjünk el az elképzelhetetlen. Néha adunk egymásnak szabad estét, és eljárunk ide-oda, tartjuk a kapcsolatot a barátokkal, sajnos együtt nem tudunk, de szilveszter az más, akkor csakis együtt. Szerintem megiszunk egy üveg pezsgőt, és bealszunk:).
2011. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!