Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál mennyi idő...

Hozzátáplálásnál mennyi idő után lehet napi 2X kóstoltatni?

Figyelt kérdés
első babás vagyok és nem szeretném "tönkretenni" a babám pociját. 4 napja kezdtem a kóstoltatást. Minden nap egy picivel többet kap. (persze ugyanabból) Azt viszont nem tudom, hogy mikortól lehet napi 2x kóstoltatni. Segítenétek?
2011. dec. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mit jelent számodra az, hogy napi 2x kóstoltatni?

napi 2x ugyanazt adod vagy egy nap 2x kóstoltatsz vele, így 2 új ízt kap egy nap?

Egyik sem ajánlott amúgy. Az első azért, mert akkor délután is az újat kapja, így éjjelre fájhat a hasa. a másiknak meg azért nincs értelme, mert ha kiütéses lesz vagy szintén a hasa fáj, nem tudod melyik okozza a gondot.

Vagy arra gondolsz, hogy kiváltasz egy étkezést és a második mikor mehet? Az majd csak 2-3 hét múlva.

2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel.
2011. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akarok két új ízt kóstoltatni vele, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy pl az almát már kapja egy hete, akkor mennyi idő után lehet neki adni egy pár kanálkával délbe. Nem akarok neki ártani azért kérdezem. új ízeket természetesen előírás szerint adom.
2011. dec. 14. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell pár kanálkával délben. Először váltsd ki a tízórait teljesen, aztán jöhet a 2. étkezés kiváltása az ismerős ízekkel.

A kóstoltatás/új ízek bevezetése mindig a délelőtti kajálásnál történjen!

Ne rohanj!

2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!