Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Csak én érzem úgy,...

Anyukák! Csak én érzem úgy, hogy az átlagosnál ügyesebb babákat szeretik "kinézni/leszólni" más babák anyukái?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem nincs gond, hiszen a védőnő mondta. Én azt nem szeretem amikor valaki dicsekszik...

Az anyuka meg csak féltékenységből pletykázott

2011. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 haramia ***** válasza:
Én csak a 20:58as anyukának szeretném mondani/kérdezni, (mindenféle rosszindulat nélkül) hogy ha tényleg minizseni a gyermeked és azt írok, hogy NEM akarod, hogy az legyen, meg hogy tudatos fejlesztéssel még többet el lehetne nála érni...és ezt csak mások véleménye miatt nem segíted? Értem azt a részét, hogy félted a kiközösítéstől, de szerintem ha (és tényleg csak az én véleményem) az ha kiaknázatlanok a képességei is okozhat frusztrációt. Ha én a helyedben lennék biztosan nagyon büszke lennék a gyerekemre (így is az vagyok a sajátomra) és nagyívben tojnék mások véleményére, biztosan nem befolyásolná, hogy a maximumot hozzam ki belőle, amíg ő élvezi hogy foglalkozva van vele. A beilleszkedéssel kapcsolatban szerintem egyébként sokkal nagyobb szerepe lesz a jellemének, mint a tudásának...
2011. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!