Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós kislányom néhány hete...

15 hós kislányom néhány hete semmit nem akar megenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon jó étvágyú gyerek volt, minden ízlett neki, pár hete kezdte el, hogy mindent eldobál vagy kiköpköd, vagy csak elfordítja a fejét és sír. Telefonon kérdeztem a doktornője véleményét, azt mondta, hogy minden gyereknél van ilyen, adjak neki azt, amit szeret. De jóformán már csak a virslit, a joghurtot és a túrórudit akarja megenni, pedig utóbbit szinte nem is adok neki, nehogy még jobban elrontsa az étvágyát. Nem is értem, hogy lakik jól annyival, amennyit enni szokott. Mi lehet a baj? Mással is volt már ilyen? Tényleg mindenki átmegy ezen a válogatós korszakon, vagy érdemes lenne kivizsgáltatni, hátha valami baja van, vashiány, vagy valami?
2011. dec. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy segít-e, de az egyik barátnőn kisfia ugyanígy volt, mint te, és ott a túrórudi volt a ludas. Jól lakott a rudival és nem akart mást enni.
2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most két napja teljesen kiiktattam a rudit, de még mindig nincs igazán étvágya. :(
2011. dec. 15. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

én is igy jártam de az oltás után 1 hét kínszenvedés alig akarok kajálni stílus, majd egyik napról a másikra akár két tányér fözit is bevág ha olyanja van.

szokott kapni krém túrót túró rudit (hetente 2 szer)

2011. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!