Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok erről a kanyaró...

Hallottatok erről a kanyaró járványról? Mennyi idősen kapják meg az oltást a picik?

Figyelt kérdés
Tv-ben hallottam, hogy Romániában, Németo-ban mekkora járvány van, és hogy a másfél évesnél kisebbeket még bevásárló központokba se nagyon vigyék! Hallottatok erről?
2011. dec. 15. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hónaposan.
2011. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Németorzságban 11 hos korban kapják. de kanyaró járvány minden évben van télen, mint a hasmenéses vagy influenza járványok.

amúgy németországban élek, de itt nem beszélnek róla, én is csak a magyar hírekböl tudom. amúgy annyira tipikus, hogy megint kell otthon egy rémisztgetö járványnak lennie. még nem volt olyan tél hogy néhány rémjárvány ne járkálna otthon. vagy a magyarok ennyire betegesek?


amúgy heti 2x járok 15 hós lányommal gyerekkörbe és még senkiröl nem hallottam hogy kanyaros lenne. holnap megkérdezem az apósomat aki gyerekorvos egy egyetemi klinikán mit tud róla.

2011. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak kanyarós megbetegedések.Ebben az enyhe időben a skarlát is előfordul már.Nyugi...hamarosan hírt fognak adni valami új influenzáról is. A tavalyi HN1 nem igazán jött be a gyógyszergyártóknak.
2011. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi angliában élünk, és így igaz, otthon mindig fel van fújva minden... Akármi van itt, otthon 100x durvább sztorit csinálnak belőle. Anyu meg ki feszít az állandó aggódással, aztán a fele sem igaz semminek...
2011. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem vetted észre, hogy minden új törvényhozás előtt és alatt is ki kell valamit találni, amivel az emberek figyelmét elterelik ?!?!?

Majd, mikor lecsengenek a 'Júúúj, vigyázz meghalhatsz' dolgok, akkor meg közlik, hogy: 'Ja, amúgy bevezettük a (pl.) 27%-os adót, na meg a baleset adót'.

2011. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!