Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek aludni a bébinek?...

Mit vegyek aludni a bébinek? Kiságy már megvan, ruhácskái is, az egyéb textilek érdekelnének,

Figyelt kérdés
Takaró, annak mérete, egybevarrt vagy külön huzattal, hálózsák, fejvédő, paplan, pokróc, lepedő... egyszóval MINDENT írjatok le, amit a kiságyba kell tennem! Köszönöm szépen!!!
2010. jún. 8. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kérdés lenne, mikor születik meg a babaád?
2010. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát először is egy kókuszmatracot, ami a tartást biztosítja, én olyan garnitúrát vettem, aminek színes-mintás a huzata, és lehet mosni, így nem kell huzatolni.Mindegy, hogy mekkora, babának való, ha nagyobb, később is jó lesz.De kb olyan 70-szer 140-es.Ebben a csomagban bent volt a fejvédő, egy kispárna, egy takaró, és a baldachin is, de mondjuk az nem fontos egyáltalán.Lepedőt szerintem gumisat vegyél, 2-3 db-ot.Hát mi vettünk kisplédet is, de szerintem azt nem az ágyban fogjuk használni, inkább a babakocsiban:)Hálózsákból pedig kettőt vettünk, mivel hamarosan megszületik, nyári baba lesz, egy ujjast, és egy ujjatlant is.Remélem segítettem.

38 hetes kismami

2010. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Novemberi baba lesz.


Akkor ágyneműhuzat is kell? És párna? Úgy hallottam, azt nem szabad kicsikorába.

2010. jún. 8. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Párna nem kell, nem szabad. Vegyél neki takarót+huzattal.

Újj nélküli hálózsákot.

Kókuszmatracot, amire én nem raktam gumis lepedőt, mert nagyon beizzad, arra egy törölközőt raktam, arra pedig gumis lepedőt.

Fejvédő az is hasznos, kis pléd, amit akár babakocsiba, akárhol használhatod később.

2010. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!