Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húslevesből odaadhatom a...

Húslevesből odaadhatom a répát a 4.5 hónapos babámnak pürésítve?

Figyelt kérdés
Akár húslét is adhatok hozzá? Fűszerek nélkül, vagy lehet benne egy kis fűszer? (ha igen mennyi?)
2011. dec. 16. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a répát már odaadtam,de a húslétől hasmenése lett,azt csak 7 hónapos kora után kapott legközelebb.
2011. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem adnám oda. Fűszeres ételt nem kaphat, ha meg fűszer nélkül csinálod, akkor ti nem eszitek meg. Milyen húsból készülne a leves amúgy?
2011. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csirke húsból. Ha nem fűszerezhetem (amit gondoltam), akkor úgy csinálnám, hogy kiszedném a répát amit ő megeszik és a végén magunknak fűszerezném.
2011. dec. 16. 17:56
 4/12 Alinaaa ***** válasza:
100%
Én csináltam. Csibéből a húsleves, végleges fűszerezés előtt répa és lé kivétele, pépesítés. Nagyon szerette már akkor is. Sőt csak húslevesből ette meg a répát, natúran nem kellett.
2011. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 xStefix ***** válasza:
67%
Én nem tenném, se így, se úgy.
2011. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem még nagyon elején vagytok a hozzátáplálásban, hogy húslevesből kapjon. nagyon zsíros, megterhelő még a pocakjának. esetleg a répát kiveheted de levet ne adj még.

én 6 hónapos korától adtam a zöldségeket husilevesből

2011. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én odaadtam, és imádta!

Már a legelső kóstoltatásál húslevesből kapta a krumpli-répa pürét - de vízzel hígítottam. Később (6-7 hó környékén) már húslevessel.

2011. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, az olajra nem is gondoltam. Azt csak később lehet bevezetni, nem? Gondolom a levest azzal csinálod.
2011. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Húslevesbe hogy jön az olaj????????


Amúgy az én kisfiam 5 hónapos, több mint 1 hónapja hozzátáplálom, de a húslevesből a zöldségekkel még várok 6 hós koráig. Van egy 27 hónapos bátyja, vele is így csináltam.

2011. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felénk szoktak tenni bele. Pl zöldségeket azon pirítjuk.
2011. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!