Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos a fiam. A húsleves...

4,5 hónapos a fiam. A húslevesből odaadhatom neki a répát? Almát, barackot, sütőtököt már eszik. Ha igen, mennyit adhatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan adhatod neki de ha főztél bele krumplit is vegyesen összetörve amennyi jólesik neki.
2009. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De nem baj, hogy nem kóstolta még egyiket sem? És az, hogy sós lében főtt?
2009. márc. 22. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én elsőre nem adnám a húslevesből...natur pürével kell kezdeni, fokozatosan emelve az adagot és füszermentesen. A levesbe sokféle zöldség fött+ a hús is, átveszik egymás izét.Még én sem adom onnan neki, pedig már 2 hete eszik zöldségeket.

4 és fél hós manó anyukája

2009. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is nagyon korai még egy ekkora babának a húslevesben főtt zöldségféle. A só megterheli a veséjét, a hús pedig még túl korai (belefő a répába is). Inkább főzz neki külön répát vagy bonts egy bébiételt! Ráér a kisfiad még ilyen ételeket enni. Hiszen csak nem régen kezdett szilárd ételeket enni.Persze, te tudod..én biztosan nem adnám oda a saját kislányomnak.. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem se add még a levesből. Natúr párolt répával kezdd! A leves túl erős még neki.
2009. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az én kislányom már 7 hónapos... (3. voltam)
2009. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor inkább nem adom oda neki!
2009. márc. 22. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Az nem gond, ha pl a krumplit kicsit sós vízben főzöd meg neki, hogy ne legyen teljesen íztelen, de én is azt mondom, hogy először ne a húslevesből vedd ki az övét. Krumplit és sárgarépát kóstoljatok külön, aztán egybe is mehet ha nincs gond:-)
2009. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!