Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok is be állít a védőnő...

Hozzátok is be állít a védőnő szó nélkül? Ez a szokás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy körül néz. 2 hónapos a babám és azt tanácsolta facsarjak ki narancsot és adjak neki 1 kiskanállal és naponta emeljem az adagot. Volt gond a székletével de új tápszertől be állt napi egyre és kap kamilla teát.
2009. máj. 18. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne adj neki (pláne ne narancslét!! 2 hónaposan).

Amúgy nem SZOKÁS, smégis sokan vannak akik így csinálják.

Ha minden anyuka után telefonálni kell, azt sajnos legtöbbször nem finanszirozza a munkáltató és fizetheti a védőnő saját zsebből, mert egyszerüen van olyan anyuka aki mindig minden találkozóról "elfelejtkezik" és azt is látogatni kéne elvileg..

és nem úgy néz körül hogy juuuj de izgi mi lehet nálatok otthon, nem hatóság a védőnő..

2009. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hozzánk is úgy szokott jönni, hogy nem szól. Vagy itthon vagyok vagy nem. Ha nem akkor bedobja a ládába, hogy itt járt és ha van időm majd menjek be egy mérezkedésre.

Engem különösebben nem zavar ha csak úgy jön. Igazából nincs itt semmi amit ne láthatna. Kérdésem úgyis mindig van azt a 10 percet meg kibírom amíg itt van.

2009. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak egyszer járt, amikor megszületett a kislányom, akkor is úgy kellett kihívni. Bárcsak hozzánk is járna!
2009. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Facsart narancslevet ne adj szerintem! Még sok felnőttnek is megviseli a gyomrát.

A védőnő hozzánk soha nem jön bejelentés nélkül, mindig szerdán délelőtt jön, tehát tudom, hogy akkor számíthatok rá.

2009. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na az én védónöm soha nem jelentkezik be. Egyszercsak felbukkan (igaz a 3 év alatt csak 4 szer volt).Takrgatni valóm nekem sincs, csupán az zavar, hogy mindig megtalálja a lehető legrosszabb időpontot. Volt olyan hogy a nagytakarítás kellős közepén csöngetett, vagy a másik esetnél amikor épp festettünk stb. Na ilyenkor még 10 percem sincs nemhogy 1 órám amíg ő itt ül.

Szóltam neki hogy ha lehet akkor csörögjön ha jönni akar erre az volt a válasza hogy ez nem szokása.

Ez van.

2009. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az én védőnőm sem szokott előre bejelentkezni. annyi támpontom van, hogy a faluban péntekenként van fogadóideje, így azt tudom, ha jön, pénteken jön valamikor dél körül, mert akkor végez a rendelőben. nem sűrűn jön, másfél kéthavonta, most hogy már nő a gyerkőc, meg még ritkábban látom. néha beviszem méretni a gyerkőcöt, akkor megbeszéljük amit kell, aztán kész. nem szeretem nagyon, ha jön, mert tuti akkor jön, mikor mi készülődünk valahova:-(
2009. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem szokás és szólj neki nyugodtan,hogy ha lehet csörögjön rád,v. mond meg,hogy ha kérdésed van majd te hívod.

Az én védőnőm 1x volt nálunk amikor hazajöttünk.Nem zargat feleslegesen,1 hónapban 1x megyünk hozzá.Amúgy meg bármikor hívhatom,ha kérdésem van,sőt ha nem tudja fölvenni,ált. visszahív.Én csípem őt.

2009. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és narancslét ne adj!
2009. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!