Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébimnek már adnám az...

Eszti927 kérdése:

A bébimnek már adnám az almát, de nem tudom, hogy pontosan hogyan adjam neki, mert van aki azt mondja, hogy főzzem meg, van aki meg azt, hogy fölösleges megfőzni, mert akkor kimegy belőle a vitamin. Akkor most melyik variációt érdemesebb követni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kel főzni! Először csak a levét, később reszelve a pürét. Mennyi idős?
2011. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz 24-én.
2011. dec. 18. 10:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Én főzöm neki,mert reszelve darabosabb,és nem eszi meg,ráadásul a keksz is jobban szétmállik benne.
2011. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én kekszet nem teszek bele neki, hanem banánnal együtt kapja, mert úgy ízlett neki egy ilyen babakaja féleségben. :)
2011. dec. 18. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ěn is fözve-pürésítve adom neki, így tényleg sokkal simább, mint nyersen reszelve. Meg az én babám bukós volt, és így kevésbé volt savas, mint nyersen. És igen, a keksz jobban elázik benne, és nagyon finom vele, próbáljátok ki, szerintem tetszene neki.
2011. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megfőzni. Én az elején lereszeltem az almát és meg is turmixoltam. Így teljesen pépes lett, nem volt szálas, darabos.
2011. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én üveg rücskös almareszelőn reszeltem mert az tökéletesen pépesít, direkt babáknak lett kitalálva, nem kell főzni!

Vegyél ilyet, jó minden gyümölcshöz:

[link]

2011. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
reszeld le majd turmixold!!Így homogén állagú lesz és nem fog tőle öklendezni!
2011. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak kislyukú reszelőn lereszelem neki (szinte olyan mint az üvegesnek), nem szoktam főzni, azt mondták, hogy csak akkor főzzem, ha kemény az alma. Kap naponta 1almát+3kanál tejpépet vagy 1nagyobb répát szintén3kanál péppel vagy 1alma-1répa. Persze azért a répát megfőzőm:D és azt pedig villával nyomkodom szét.
2011. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem főzöm meg, így is nagyon jól megpuhul benne a keksz. Ráadásul odaáig van az alma-keksz variációért :)
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!