Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit tölthet naponta ADAMO...

Mennyit tölthet naponta ADAMO hintában egy 5-6 hónapos?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
szerintem bármennyi, a bölcsőben sincs időkorlát. a hordozóhoz van pl. de abban ugye nem egyenes háttal fekszik, azért
2011. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos és 1 hónapja csak az adamo hintában alszik, a kiságyát nem is használja. Úgyhogy ő elég sokat benne van, most is épp benne alszik :)
2011. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pár napja "üzemeltük be" a hintát:) és nagyon szereti. Órákat el tudna benne lenni, abban is játszik, ha kiveszem, sír. Ölbe-baba lévén számomra megkönnyebbülés, hogy így elvan, de eddig egy óránál többet nem mertem benne hagyni.


Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 18. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, csak nem használja órákat, viszont amíg benne van, nagyon jól érzi magát. Nem hinném, hogy ártana, hiszen már csecsemőkortól lehet használni. Élvezd ki, hogy végre szabad a kezed :)
2011. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!