Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalasnal alma utan...

Hozzataplalasnal alma utan mindenfele barackot lehet adni, kajszibarackon kivul?

Figyelt kérdés
ertem alatta, hogy nektarin, vagy az a barack amit egesz evben lehet vasarolni, vagy mit takat tulajdonkeppen az "oszibarack" elnevezes, mert en azt az osszel elejere beero kicsit kisebb, jellegzetes izu baracknak ismerem, de az tenyleg nincs egesz evben. akkor melyiket adhatom majd a lanyomnak? 5 honapos mult, anyatejes es almat kezdtunk kostolgatni. koszi a felvilagositast elore is
2009. máj. 19. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki, de bébiételbe adhatsz neki kajszit is. Én adok a 7hós lányomnak mindent bébiételbe(eper, áfonya stb.)azok ugy vannak megcsinálva, h nyugodtan adhatod neki.

Most ezt azért irtam, h ha mégse nektarint vennél, tudsz őszibarackot venni üvegesbe

2009. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!