Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti gondoltatok a kisbabátokra,...

Ti gondoltatok a kisbabátokra, mikor még "tervbe sem volt véve"?

Figyelt kérdés

Még főiskolára járok, de olyan jó arra gondolni hogy egyszer anyuka leszek :) Sőt már most olyan jó lenne ha itt pihenhetne a mellkasomon a kisbaba :)

Ti is így voltatok vele?


2011. dec. 21. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én rengeteget álmodtam vele mielőtt terhes lettem.A párommal már teljesen lemondtunk róla mert már 13éve próbálkoztunk.Hétfőn lesz 4 hónapos a fiúnk!:-))
2011. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. még tervben nincs, és nem is lesz egy jó darabig, de szoktam gondolni rá, már most. :)
2011. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor meegismerkedtem a férjemmel, már akkor beszéltünk a leendő babánkról. Álmodtunk is vele. Jó érzés volt tervezgetni.

Most meg ölelgetni :)

2011. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én még csak 17 vagyok,de nagyon vágyom rá hogy gyerekem legyen.Esküszöm hogy már most szeretem,pedig még sehol nincs :) Vagyis jobban mondva még jó helyen van:)
2011. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1. és 3. válaszoló gratulálok nektek a babákhoz! :)))
2011. dec. 21. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, már most szeretem a babát, mennyire fogom szeretni ha megszületik? :D Biztos nagyon - nagyon :)
2011. dec. 21. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

4.vagyok.

Szerencsére van a barátom családjába kisgyerek,másfél éves.Annyira szeretem hogy az valami hihetetlen.Ő a mindenem az életem :) Nem sokára keresztfiúnk lesz.

Te hány éves vagy?

2011. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. :)
2011. dec. 21. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ide vagy csak azok írnak, akik gondoltak rá, vagy én vagyok az egyetlen. De én nem gondoltam rá.

Érdekes módon nagyon hamar - kb. 1 hónappal azután, hogy összejöttünk - tisztáztuk, hogy én szeretnék, gyereket, kettőt. Ő ekkor már évek óta elvált volt 2 gyerekkel 38 évesen és azt mondta, részéről rendben van.

Utána viszont én sosem gondoltam, nem álmodtam stb. a leendő gyermekeinkkel.

Ennek ellenére is boldogok vagyunk a 3 és fél éves és az 1 éves lányainkkal, akiket imádnak a nagy, 22 és 20 éves féltestvéreik.

2011. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen!Sőt az a durva hogy még "láttam" is,mikor,egy családlátogatás alkalmával a párom babakori fotóit nézegettük!Kisfiam olyan durván kiköpött apukája lett,hogy a képeken összetéveszthetők lennének.Na ettől lábad mindig könnybe a szemem,hogy a kisfiam arcát 4 évvel korábban láttam mint hogy megszületett!
2011. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!