Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékra gondoltatok...

Milyen játékra gondoltatok karácsonyra az addigra kb.1,5 éves babátoknak? Nekem január 8-án lesz másfél éves a kisfiam.

Figyelt kérdés

És nincs nagyon ötletem, bár egy golyópályán gondolkozom.


Annyi játék van, ami zenél, készségfejlesztő, ezért hallanék pár ötletet tőletek is.


2010. okt. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Az utolsó két választ én írtam.

Már én is gondolkodom ezeken, de nekem karácsonykor még 13 hónapos lessz a fiam, de 1,5 évesnek is jók, sőt:

nem tudom mi a neve, de mikor a golyókat kell az ujjával a pontról b pontra vezetni

Fa építőkockák

Fa puzzle

Olyan fa vonat, amire formákat lehet rárakosgatni különböző színekből

Fa puzzle fele-fele forma állatos, járműves stb.

mászóhenger, játszósátor

Kisszék, kisasztal a szobába

Duplo építő dobozzal a gyűjtögetéshez is

ilyenek...

2010. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ja, és még hangszerek. A fiam imádja a maracast, csörgődobot, vettem neki kisdobot ütővel, mert mindenen dobol, meg xilofont szeretnék még lehet karácsonyra azt kap a nagymamától...

2010. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké.. köszi. a dob jó lesz és az a fa vonat amire rakosgatni lehet a formákat, olyat még nem láttam, de gondolom nagyobb játékboltokban van választék, vagy ismerik..
2010. okt. 23. 13:06
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem neten ezt a fa vonatot.. és van olyan ami világít és zenél is. :))
2010. okt. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!