Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hós lányom 3 napja nem...

22 hós lányom 3 napja nem hajlandó egyedül elaludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt: altatót énekeltem, letettem, megsimogattam, megpusziltam, és jöhettem ki. Most viszont, 3 napja torka szakadtából sír, amint ki akarok jönni a szobájából. Nincs korom sötét, nem félhet. Semmi változás nem történt... Nem értem, nem tudom, mi a baja.
2011. dec. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szeparácios szorongás, illetve lehet valamitöl megrémült a szobájába,
2011. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradj vele. Elmúlik. A fiam mindig is egyedül elalvó volt, aztán 19 hósan, majd 22 hósan jött 2-3 hét, amikor bent kellett vele maradnom. Először ameddig elaludt, másnap már kimenetem az elalvás előtti pillanatban és lassan egyre csökkentettem az időt, amíg mellette vagyok. Aztán elmúlt, majd pár hónap múlva kezdődött előröl. Szeparációs szorongás, ne aggódj.
2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen jó híreim. Ugyan nálunk a kistesó érkezésekor kezdődött 21 hónaposan. De már fél éve tart. ÉS rosszabb a helyzet, mint nálatok. Elaltatni mostmár simán el tudjuk. De az első alkalommal, hogy megébred csak akkor hajlandó abbahagyni az ordítást, ha átvisszük a hálóba magunkhoz. Ez mostanában már éjfél előtt megtörténik... Onnantól viszont alszik mint a bunda, néha 8ig is. Ötletem sincs már mit kéne csinálnunk vele :(.


Kitartás és remélem nálatok csak néhány hét lesz.

2011. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!