Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok,...

Mennyi idős volt babátok, amikor már önállóan tudott inni cumisüvegből úgy hogy ült (nem fekve)? Volt fogantyú az üvegen?

Figyelt kérdés
Ha oda adom neki az üveget mindig csak játszik vele. MAM cumisüvege van. 9 hónapos
2011. dec. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
az első olyan 1 évesen már csinálta. (9 hósan még ne várd tőle...) a 2. lányom 14 hós és még mindig kiszolgáltatja magát... Képes rá mikor meglesem a másik szobából, de ha ott vagyok odahozza, mutogat és elvárja hogy itassam.
2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem cumisüveg ugyan,hanem csőrös pohár,de 8 hónaposan iszik belőle.Először ő is játszott csak vele,most kezdi kb. megtanulni használni.Fél éves korától kapja,neki nem volt cumisüvege,ja és igen,van fogantyúja a pohárnak.
2011. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

11 hónaposan még nem csinálja.

Néha néha fekve hajlandó egyedül inni, de ülve nem.

Mondjuk nálunk csak a tápszer megy cumisüvegből, a víz-tea, stb. csőröspohárból, de abból sem iszik egyedül.

2011. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szintén mam-os cumisüveg itatócsőrrel, kb 8hós kora óta egyedül iszik, nincs fogantyúja. 13hós unokatesóját le kell fektetni a földre és a kezébe nyomni a cumisüveget, gyerekfüggő. Nincs semmi baj a 9hónaposoddal!
2011. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak MAM csőrös itatója van. Ő fogja, én döntöm :)

9 hónapos


A tápszeres babák ügyesebbek ezen a területen! :) - Ők már 6-7 hónaposan is kiszolgálják magukat állítólag.

2011. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy az én babám pár hetes korától tápszeres. Ezek szerint rá nem igaz az állítás :)
2011. dec. 22. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is tápszeres régóta, most 10 hónapos, és nem akar egyedül inni. Ki kell szolgálni. :)

Volt nyáron kb. 2 hét, amikor ivott egyedül is, de aztán leszokott róla.

2011. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már 5 hósan odaadtam a kezébe a kis cumisüveget, beállítottam neki a kis kezébe, hogy meg legyen döntve, és elengedtem. Így magának tartotta, és úgy ivott belőle. :) Persze ez még nem önálló ivás, de viccesen nézett ki, hogy egy ilyen kis baba magától iszik. :)

Azóta is sokszor adom a kezébe a cumisüvegét, és többször eltalálja a dőlés szögét. De ha kevés van az üvegben, akkor persze nem tud inni belőle. De ha tele van, akkor már megy neki. 6,5 hós.

2011. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!