Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós baba ehet már bolti...

9,5 hós baba ehet már bolti gyümölcsös joghurtot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 07:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és még 1 kérdés:

Meg szoktátok picit melegíteni a joghurtot, túrót mielőtt eszi a baba? Vagy hűtőből kivéve egyből kapja? Mert én így túl hidegnek találom számára.

2011. dec. 24. 07:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék neki olyat. Inkább vegyél bio natúr joghurtot, és te tegyél bele neki otthon pürésített gyümölcsöt. Én is így szoktam adni a 9 hósomnak, és szereti. Én nem melegítem a joghurtot, mert a gyümölcs úgyis szobahőmérsékletű, és nincs a hűtőnk nagyon hidegre állítva. Túrót viszont még nem adtam neki.
2011. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem adok neki boltit, tele van ízfokozókkal, meg színezékekkel, tartósítószerekkel. Inkább itthon teszek a natúr joghurthoz gyümölcsöt, kekszet, gabonát. Meg a túróhoz is.

És nem melegítem. Mindig reggelire kapja. Amikor hallom, hogy felébredt, akkor elkészítem gyorsan. Aztán még játszik kicsit az ágyában, utána öltözés, tisztába tétel, kimegyünk a nappaliba, ott is pakol kicsit. Így mire jön a reggeli ideje, már megmelegedett kicsit szobahőmérsékleten.

2011. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én adok neki és kicsit melegítem is.
2011. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hónaposak a gyerekek, és nem adok boltit. Még pár hónapig biztosan várok, a bölcsiben meg már úgyis fognak nekik boltit adni és nem biot...

Szóval nálunk natur joghurt gyümölccsel vagy babajoghurt van. A babajoghurtot nem kell hűteni, így az alapból szobahőmérsékletű. A natur joghurtot evés előtt hamarabb kiveszem a hűtőből, hogy ne legyen hideg.

2011. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Előttem már jó páran leírták, hogy nem mindegy, milyet kap a baba. Pl. a danone a legrosszabb választás, tele van mindenféle mű vacakkal. Kisfiamnak azért voltam kénytelen boltit adni, mert az általam összekevert natúr joghurt+gyümi kombót nem ette meg. Ha nálatok is ez van, akkor válaszd inkább a cserpes joghurtjait, vagy Milbonát (Lidl), vagy Milfinát (Aldi) - ezekben csak natúr joghurt és gyümölcs van, mű vackok nélkül.
2011. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én adok Neki, mert szereti ...

Picit langyosítva, illetve, ha időben eszembe jut, akkor keveszem előre a hűtőből. A Babám a Danone-t eszi, mindenféle változatban.

2011. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Danone-t NEEEEEE!!!!!Tele van minden művacakkal!A lehető legrosszabb választás!

Én is inkább natút joghurt plusz gyümi de ha ritkán kap akkor Zott-os joghurtot az nincs tele E betűkkel és ízfokózókkal!

2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam mindegyik összetevőjét,én a Jogobellában találtam természetes anyagokat csak.A Lidl-es is dicsérik mert nem mű.Szóval én a 9 hónapos babámnak adok barackos Jogobellát(az epresben ott a mag).Ja,és nagyon apró,puha gyümölcsdarabok vannak benne,ami direkt jó,ismerkedik a darabos falatokkal.Én a radiátorra teszem v hamarabb kiveszem a hűtőből, úgy adom.
2011. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!