Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszélyes az éranyajegy...

Veszélyes az éranyajegy (haemangióma)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem nekem is van egy az orromon, és mindig mondja a kozmetikusom, hogy el lehet azt onnan tüntetni, ha akarom, de nem akarom. Ja és pár éve van, azt mondják erős erölködés válthatta ki. Neked hol van?
2008. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kisbabámnak van a fejbőrén és a karján
2008. márc. 28. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kisbabáknál általában visszahúzódik magától.

Lehet kezelésekre is járni, ez meggyorsítja a folyamatot, pl. a fagyasztásos módszerrel jól tudják már kezelni az ilyet, csökkenteni az éranyajegy növekedését, gyorsítani a hegmentes gyógyulást. Lézeres műtét csak végső esetben ajánlott, mert akár több éranyajegy is megjelenhet az egy leszedett helyett.

2008. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 1,5 éves gyerekemnek is van egy nagy az oldalán. Én már megszoktam, és tudom, hogy nem veszélyes (legalábbis remélem). Még nem igazán kezdett visszahúzódni, de 5-6 éves korra valószínűleg el fog tűnni. Ha nem, akkor jön a műtét. Csak nagyon kell vigyázni, hogy ne sérüljön meg, mert nagyon vérzik. Rá kell akkor szorítani gézt, vagy zsepit, és rohanni a sebészetre. Én igazából ettől félek inkább... Ja, mi járunk kb. 3-4 havonta fagyasztásra, de szerintem ez nem működik nálunk...
2009. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!