Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos lányomnak van a...

Hat hónapos lányomnak van a bal szeme körül haemangioma olyan lassan halványul. Kinél van hasonló?

Figyelt kérdés
Amikor megszületett a lányom akkor eléggé látszott a folt,azért halványult de nem sokat. ha sír úgy kivörösödik.Mennyi idő kell ennek?Nem szeretném ha ez miatt piszkálnák a kicsi lányom.van valami kezelési módja? várom hasonló anyukák válaszát vagy akik tudnak erről valamit. a választ előre is köszönöm.
2009. szept. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt elég sok mindent írnak róla, hátha találsz benne használhatót. (Ha még nem olvastad)
2009. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsánat, a linket nem másolta be... pótolom...

2009. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsimnek is van,össz.3.Bőrgyógyászhoz vittük mert az egyik alatt a bőrén belül is növekedett egy,a heim pálba utalt ,voltunk kb 4-szer de csak azt az egyet jegelték(egy hurkapálcán darab vatta ami gőzölög de sztem nem meleg hanem inkább hideg lehet nem tom),látványosan elkezdett vissza fejlődni aztán többet nem mentünk,úgy gondoltam nem érdemes amúgy is el fog múlni.Mi nem igazán ijedtünk meg a nagy lányomnak is volt mikor született kb 4-5 éves korára el múlt teljesen. Ha titeket zavar akkor beutalóval lehet menni a heim pálba.
2009. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnak is a bal szeménél, szemöldökénél van hemangioma. Kívül van 1 nagyobb és 3 kicsi kb. borsószem nagyságú, illetve ezek alatt belülről 1 nagy kb. cseresznye nagyságú. Kislányom 11 hónapos, a külsők most kezdtek halványodni a belső változatlan. Folyamatosan járunk a szemészetre és nézik, hogy nem növekedett-e. Azt mondták, hogy szem körül nem fagyasztják. Lehet lézerrel műteni, de azt csak altatásban végzik, vagy sebészi úton, de az heget hagy. Így hát várunk.(A dokik is ezt ajánlják) Remélem hamarosan elkezd javulni. A játszin a többiek azt mondják,hogy szerintük már kisebb, de én ezt nem veszem észre. Ha gondolod szívesen küldök képet róla.
2009. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Remélem majd csak halványúl.
2009. szept. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!