Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak ilyen gondjai séta...

Másnak ilyen gondjai séta közben? Rosszul esik, hogy figyelmetlenek az emberek, és nincsennek tekintettel a babára.

Figyelt kérdés
fALUN LAKUNK, AHOL SÉTÁLGATNI SZOKTUNK NEM NAGYON VAN MOZGÁS, de, ha EGY AUTÓ MELLÉ ÉRÜNK tuti, hogy akkor indítja el a sofőr a kocsit, pedig látja, hogy babát hozok. A kisfiam persze rögtön felriad, mert megijeds a zajtól. AZtán pont ma az egész utca üres, az egyik ember pont benzint tölt a fűnyírójába, már messziről lát, de pont mikor mellé érkezünk beindítja a masinát. Na és az a ku..a family frost-os szar, pont akkor zenél, mikor szintén mellette tolom a babát. Csak én vonzom be ezeket a dolgokat, vagy más is van így vele?
2009. máj. 20. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos, akiknek nincsen gyerekük, vagy rég volt kicsi, egyszerűen szelektíven látnak. Egy babakocsis anyuka kb annyira feltűnő egy középkorú férfinak, mint egy 90 éves fonott kosaras néni. Persze kivéve, ha nincs legalább 100as mellbősége, nagyrésze ruhán kívül, és miniszoknyája. Ez van sajnos....
2009. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

óóóóóóóóóóóh, hát ez nálunk is így van/volt/lesz. Sztem is figyelmetlenek...de hidd el nem direkt csinálják....próbáld szoktatni a zajhoz,hidd el akkor majd már észre sem veszi ezeket, és neked sem okoz fejfájást


11,5 hós anyuci

2009. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
nekem a jardan sem allnanak arrebbb...en kell szoljak, h elnezeeeeeeeest , h atjussak neha a dumalo p...nakon
2009. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi városon lakunk,itt más zajok vannak.Több is mint falun,nekem nem ébred fel a kicsi szerencsére!Mi lenne ha minden autóra felriadna!Amúgy inkább a férfiakra jellemző a figyelmetlenség.Itt a nők már ha meglátnak leállítják a fűnyírót!Lehet tényleg vonzod ezeket a zajokat!Simán itthon is klf.zajok vannak,lehet neked is kicsit hozzá kéne szoktatni babádat ilyesmi dolgokhoz.Persze a fam.fr.-os autó tényleg elég gáz...
2009. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A zajhoz sajnos nem tudom szoktatni, mert a mi házunk nagyon csendes helyen van. Pont ez a baj, hogy egy ilyen csendes környezetben egyszer csak közvetlenül melletted hirtelen zaj lesz. :( Elég lenne, ha csak pár méterrel odébb mehetnénk.

2009. máj. 20. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok ilyen ér minket is, de én már rájöttem hogy én élem meg ezt ilyen érzékenyen, úgy értm míg nem volt gyerekem eszembe se jutott ilyesmi h az zavarhatja a babát, hiszen kint az utcán bármilyen zaj jöhet..

Na mostmár hogy tudom h muszáj kialudnia magát mert egyébként nagyonb sírós, rosszkedvű lesz, már minden egyes zajkeltőre ferde szemmel nézek:)

Engem azért érnek néha kellemes élmények is, figyelmesség másoktól ha a babával vagyok, mindig jó hangosan meg is köszönöm nekik, mosoly kíséretében hátha legközelebb is ilyenek lesznek más kismamákkal is:)

2009. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok én is,de hidd el,idővel megszikják a babák.Az enyém is minden zajtól üvöltött,de már szinte soha.Az én herótom még az,hogy azúttesten nem tolom a babakocsit,mert (jogosan) húzzák a szájukat az autósok,de ha a (silány minőségű) járdán zötykölődünk,akkor minden háznál a keritésre ront egy tomboló kutya.De már ezt is megszokta a fiam,most 8 hós,és sokszor én ijedek meg jobban.KITARTÁS!
2009. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár én városban lakom, és séta közben mindig zaj van, azért előfordul, hogy nyugisabb környéken sétálunk, ahol csend van és ezek a zajok minket is betalálnak. Én is bosszankodom miatta ilyenkor, de azért valahol tudom, hogy ez bizony így van, az élet nem állhat meg azért mert én arra megyek a gyerekkel. Persze az emberek figyelhetnének jobban, de az az igazság, hogy tényleg nem tudják sokan, mire kéne figyelniük. Amíg nem volt gyerekem, nekem sem nagyon jutott eszembe, hogy mi az, ami az anyát vagy a babát zavarhatja, mert egyszerűen nem tudtam.
2009. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk Pesten nem nagyon van olyan, hogy semmi zaj nincs. Vagy autó vagy más zaj. De egyébként igazad van, sajnos figyelmetlenek az emberek! Pedig nem állna semmiből várnia fél percet amíg elhaladtok mellette és nem közvetlenül a baba mellett beindítani a motort.
2009. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát,ezeket én is tapasztalom,pedig nagyvárosban élünk,de persze a kis 17éves h.lyegyereknek akkor kell a gázba taposni és csikorogva megállni,mikor egy kis utcában!! megy el mellettünk!Ezen kívül pedig én még a biciklisekre szoktam haragudni mert (nem tudom ez máshol hogy van)de itt rengeteg a biciklis ami nem lenne baj de a JÁRDÁN SZÁGULDOZNAK.Na őket mondjuk nem lehet hallani,hogy közelednek de én párszor már megijedtem mikor fordulnék meg és úgy húz el mellettem,mintha versenyen lenne!Tehát ha én hirtelen fordulnék nem tudna megállni,vagy az is elég lenne,ha netán kinyújtanám oldalra a kezem vmiért.Simán elsodornának!Nem tudom miért nem az úttesten közlekednek?Ott lenne a helyük a szabály szerint,csak persze ott már nem ők lennének az "erősebbek" és figyelni is kéne!

Szóval vannak bosszúságok mert tisztelet a kevés kivételnek,roppant figyelmetlenek az emberek!Kitartás neked is!

2009. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!