Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetem járókába a 14 hetes...

Tehetem járókába a 14 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Jól tartja a fejét és a forgolódást is próbálgatja, ez csak egy egyszerű kérdés, nem kell leugatni a fejem, csak kérdezek, nem cselekszem:)
2011. dec. 27. 17:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

ezen a szoktatás dolgon jót nevettem :) ez felteszi azt a kérdést, hogy ha 5 majd 10 percet, stb szoktatni akarod akkor mit szeretnél, menniyt üljön bele a baba?

mert aki nem ellenzi az is csak napi 2x10 percre ülteti bele a babáját

2011. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

18as vagyok.

Nem akartalak bántani, meg szerintem más se, csak mindenki másra gondolt, mint te. Lehet, h szép, lehet, h tök jól lefoglalja a gyerekeket, de ez se nem járóka, se nem egészséges. Persze rengeteg olyan anyuka van, akit ez nem izgat, és beleteszi a babát, aztán meg állítja, h semmi baja se lett tőle, de hidd el, h a szakemberek nem véletlenül tiltják.

2011. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ja, ebbe semmiképpen nem tenném bele.

Főleg nem 14 hetesen!

2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Kedves 21es én nem EZ vagyok, hanem Ő!

Igen, én tévedtem, amikor járókáról beszéltem, nem bébikompról! De miért járóka, ha nem lehet benne járni! Mind1, nem fogok használni se egyiket,se másikat!

2011. dec. 27. 18:23
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Én is módosítom az igen-emet egy nem-re!!!!

A járóka az járóka, ez pedig bébikomp. Nem raknám bele a babámat, pláne 14 hetes, ő még icipicike.

2011. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"ez felteszi azt a kérdést"

itt az "ez" a kérdésre utalt nem rád, de igazad van, elírtam, úgy akartam, hogy "ez felveti azt a kérdést"

2011. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Off: Van ahol a járókát állókának nevezik. Kicsit meg is lepődtem, mikor hallottam, de tök logikus egyébként. Viszont a bébikomp neve semmiképp se járóka! Ne keverjük a szezont a fazonnal.
2011. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Igazából én azt nem értem,hogy egyáltalán hogy jutott eszedbe,hogy feltedd ezt a kérdést...
2011. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én sem, mert egy 14 hetes baba konkrétan összecsuklana egy ilyenben. Rossz még belegondolni is.
2011. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Pihenőszékre keress rá, az lehet egy alternatíva, amit használhatsz kiegészítésként a kiságyban fekvés mellett. De abban sem lehet egész nap a baba. Rendkívül fontos, hogy minél többet legyen vízszintes testhelyzetben, hogy a gerince ne terhelődjön.


A bébikomppal kapcsolatban, azon túl, hogy nem javasolják gyermekorvosok, védőnők és más szakemberek, még balesetveszélyes is. Más az, ha felállás vagy lépegetés közben esik el a baba (ott is kell rá vigyázni), de ha a bébikomppal borul fel, akkor sokkal súlyosabb sérüléseket szerezhet.

Ne lepődj meg, nagyon sok olyan terméket árulnak, ami nem kell ahhoz, hogy felnőjön a gyereked, van amelyik termék még káros is valamilyen szempontból, vagy a minősége rossz. Az is hozzátartozik a szülőséghez, hogy megtanuljuk ezeket a nem szükséges, silány termékeket kiszűrni, s nem megvenni.

2011. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!