Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakítsam 4.5hós tápszere...

Hogy alakítsam 4.5hós tápszeres kislányom napirendjét?

Figyelt kérdés
Eddig fix napirendünk volt,ami tök jól működött,napi 5x-i evéssel.negyed 8kor kaja,fürdés 7kor,alvás 8kor .Viszont 1hete már átalussza az éjszakát,ezért 1etetés kiesne.De...megpróbálom úgy alakítani hogy ne essen ki,de nagyon nehéz!!Szinte lehetetlen!!Eddig 3,5óra volt minimum a 2éevése között és simán kibírta,de így meg 3, 3és 1/4 óra telik el.Szóval be van sürítve az egész nap...Este 9körül alszik így el és simán kibírná szerintem 8ig,de ha nem eszik fél 7körül akkor az utolsó evés és fürdés este 10re esne...Szóval sehogy nem jóóó!!Már így is csúszik az eddigi rendszer" 1órát.Nem tudom mit csináljak,de félek hogy kiesik az 1x evés és szerintem a napi 4kaja kevés.Mit gondoltok???Tudtok adni tanácsot???
2011. dec. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán tiszta amit leírsz!

Eddig az 5. kaja éjszaka volt?De azt hogyan?Mikor kel a lányod?Mikor fekszik?3 óránként eszik?

Tedd össze a kezed ha alszik éjjel!

Nálunk már borzasztó régóta reggel 8kor van az első kaja., és mikor még csak tápszeres volt, akkor 3 óránként evett, ami azt jelenti, hogy meg volt a napi 5 kaja, és az utolsó este 8ra jött ki!És utána aludt is.

2011. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval az ezelőtti napirendünk így alakult:fél 7-7kelés,negyed -fél8körül kaja.9körül alvás,-kb 40perc.utána gyümi,majd 11-1/4 12körül kaja.fél 1-fél3 között alvás.negyed 4felé kaja,fél5-5ig szundi.Majd 7kor fürdés,vacsi és 8kor alvás.És akkor még kelt 3-4körül enni.Tehát:nappal 4x,éjjel 1x evett./kb 3.5-4óránként evett nappal/.A jelenlegi állás szerint,elgondolás szerint(már átalussza az éjszakát) este 8körül eszik utoljára 9kor elalszik,akkor simán kihúzná reggel fél8-8-ig,ha az első 6orás nyikkanásra nem venném ki és nem etetném meg.Amúgy biztos húzná tovább is,de az meg azért nem jó,mert akkor kiesik egy kaja.Tehát 4x enne,amit kevesellek...Nem tudom hogy jól gondolom-e és nem tudom mit tegyek?!
2011. dec. 28. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4hónapos volt a lányom mikor átállt 4x-iétkezésre.

8,12,16 és 20órakor eszik, éjszaka alszik.A fürdés este 6-kor van.Utána általában elalszik és a vacsit már álmában eszi meg,20.30-kor már a saját ágyikójában alszik reggel 7.30-ig.

Most múlt 5 hónapos és 4x200ml-t eszik,ill. most kezdtük a kóstolgatást amit 10óra körül szoktam.

Hidd el a babád tudja,hogy mikor kell neki enni és mennyit.

2012. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!