Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítsam át 11hós...

Hogyan alakítsam át 11hós babám napirendjét ahhoz, h estére ne álmosodjon el annyira, h képtelen legyen megenni a tápszerét? Ti jártatok így már?

Figyelt kérdés

Már kétszer is előfordult(pl. tegnap),h estére annyira álmos volt már, h nem bírtam megetetni, egy korty nélkül aludt el.(Éhesnek éhes lehetett, mert az uzsi fél5 körül volt.)

Általában 7-fél8 körül ébred fel.

Délelőtt alszik fél-11 vagy 11-től, általában fél1-ig.

Délután már nem tudom elaltatni, míg délelőtt egy pill. alatt bealszik.

Negyed9 körül(alvás) annyira álmos volt, h nem evett.

Nekem úgy tűnt tegnap, h kb hat körül álmosodott el annyira, h el tudott volna aludni.

De ha hagyom, akkor mikor fürödjünk és aludjunk? Eddig fürdés után rögtön mentünk az ágyba:tápika és alvás.

Most hogy legyen? Nem szeretnék a késő estébe nyúlni a fürdetéssel, főleg az elalvással.

Segítsetek legyetek szívesek!


2009. júl. 29. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
délben fektesd le kb, és akkor ki fogja bírni
2009. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetek és aludjatok korábban este, amikor igénye van rá, ne akkor, amikor "te úgy alakitottad" a napirendjét :)
2009. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló a napirendünk azzal a különbséggel, hogy este hétkor fürdés, tápszer majd alvás. van amikor elalszik azonnal van amikor még viháncol kicsit és csak aztán alszik el. Nálunk ő alakította a napirendjét, mikor láttam, hogy álmosodik megfürdettem és aztán megetettem. Mondjuk ő négykor eszik utoljára, negyed nyolc-fél nyolc körül már tud vacsizni.

Próbáld meg esetleg, hogy hamarabb fürdetsz, legfeljebb nektek is lesz még egy kis hancúr lefekvés előtt, de akkor már nem fog üres gyomorral ágynak esni.

2009. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!