Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok! Miért nem...

Tanácstalan vagyok! Miért nem eszik rendesen este?

Figyelt kérdés
3.5 hónaposak vagyunk, csak anyatejesek. Nagyon szépen szopizunk, leszámítva az esti szopit. Van hogy eszik egy darabig, aztán folyton kiköpködi, padig hallom, hogy nyeli. Nem tudom, mi lehet a baj, mert hízik szépen, most is 170et hízott egy hét alatt. Egyébként ha megnyomom a cicim, akkor jön a tej. Két dologra tudok gondolni. Vagy az a baj, hogy nem jön elég rendesen, vagy pedig az, hogy elég neki ennyi, és az a baja, hogy erőltetem. Az éjszakát egyébként átalussza, 7től 6ig kb. Nem tudom, mi lehet a baj.
2009. máj. 20. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak te csinálsz belőle bajt, akkor nincs baj. Ha megnyomod és jön tej, akkor van tej. Lehet nem éhes, vagy csak ez egy ilyen időszak, és majd elmúlik.

Ha gyarapszik és alszik éjjel, nem hiszem, hogy gond lenne. Lehet felfedezte, és csak játszik a cicivel:-)

2009. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd neki. ha kiköpi és nem keresi utána azonnal, akkor nem éhes! Esetleg próbáld meg azt, hogy egy fél órával kitolod az esti evést, mielőtt elalszik. Nincsen túl közel esetleg a két evés neki? lehet, még nem éhes annyira, és azért nem eszik este annyit! Ha átalussza az éjszakát, akkor valószínűleg napközben kellő tápanyagot visz be a szervezetébe, így ne aggódj rajta, hogy este nem eszik olyan sokat!
2009. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neki, akkor ne erőltesd. Fejd le a tejcsit és fagyaszd le, jó lesz később.
2009. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nincs gond. Lehet, hogy gyorsan jöna tejcid, ezért hamar jó lakik. Különben nem aludná végig az éjszakát. Ha van mérleged, mérd meg, hogy mennyit eszik.
2009. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem fogok többet idegeskedni!:)
2009. máj. 20. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el semmi baja. Estére Ő is kipurcan ebben a melegben és már nem éhes annyira. Ha megfelelő a növekedése, kiegyensúlyozott, vidám baba akkor Te se idegeskedj.

Majd, ha éhes lesz nyomban odatapad a cicidre.

2009. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!