Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben szállítassz egy 9 kilós...

Miben szállítassz egy 9 kilós babát? A hordozó már kicsi.

Figyelt kérdés

Lift nélküli házban lakunk a 3. emeleten. 7 hós babám kinőtte a hordozót és nem tudom, hogy miben fogom szállítani az emeletről az autóig, és vissza, mert a kezemben nem vihetem, hiszen általában van még három másik szatyor a másik kezemben.

Egész nap egyedül vagyok vele, egyedül vásárolok, cipekedek. De saját kezemben hordozni nem is biztonságos, és két kezet vesz igénybe. Hogy lehet ezt megoldani?

Vagy létezik nagyobb hordozó? Ülni még nem tud. Ideje autósülést is nézni. De abban ugye nem lehet hordozni?

Innentől kezdve kell hordozó is, amíg járni nem tud és új autósülés is? Vagy hogy van ez?



2011. dec. 28. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nehéz kérdés.Kenguru???
2011. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha amúgy tele a kezed, akkor a háti hordozó praktikus. Magadra kötöd, mint egy hátizsákot, vagy kendő vagy hordozó, aztán szabad a két kezed. Amúgy kézben. És lesz idő, amikor még mindig kézben viszed, a szatyrok meg kitudja... Pl. ha 2 évesen bealszik a vásárlás közepén... Kitartást :)
2011. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mei tai?
2011. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi is lift nélküliben lakunk,de az én babám is 9 kilós,bár 9hós is.Én első pillanattól fogva kézben hordom. a hordozóval sokkal nehezebb lett volna. én a pelenkatáskát is megpakolom a vásárolt cuccal+egy olyan szatyor amit a vállamra tudok még akasztani és ha még mindíg van cucc akkor azt meg ugy fogom hogy mikor a babámat felvettem azt is a kezembe fogom.mindkét kézzel fogom a babám és a szatyrot is. de nem hiszem hogy mindennap ennyit vásárolsz. inkább minden nap vegyél valamit.ne egyszerre.de én egy kézzel is szoktam fogni a babám,ugy is lehet.abba gondolj bele hogy még lehet 1 évig fel kel vinned.
2011. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
j,azt nem irtam hogy én a negyedikre megyek minden nap
2011. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is kézben vittem fel mindig. Vállra akasztható táska (azon a vállon, amelyik kézben a gyermek is van, így nem esik le), meg 1-2 szatyor a másik kézben. Délelőtt és délután is lementünk minden nap szinte, ha jó volt az idő, így egyszerre nem volt sok csomag.
2011. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mivel kinőtte a hordozót, gondolom jó súlyban van:)

Nálunk is ugyanez a helyzet. Én beszereztem egy kicsi esernyőkocsit, aminek dönthető a támlája, a kocsiban pedig autósülésben ül. Nálunk ez azért is praktikus, mert nem csak a házba kell bevinni, hanem a boltnál, iskolánál is ki kell venni az autóból.

2011. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felviszed a babád,beteszed a kiságyba adsz neki vmi játékot,ami lefoglalja arra a maximum 5 percre még fordulsz egyet a szatyrokkal is,nem tudom miért ne lenne amúgy biztonságos kézben vinni a babádat?!Neki már nem csaklik hátra a feje mint pl egy 2-3 hónaposnak...Az autóban meg temészetes autósülés vannak már 0-18kg-ig meg 9-18 kg-ig használhatóak... [link]
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ne szatyrokat vigyél, hanem pakolj hátizsákba

autósülés pedig: 0-25 kg espiro optima

2011. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!