Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amitől ki szoktatok...

Mi az amitől ki szoktatok bukni a pár hónapos babátok mellett, ami a legjobban idegesíteni tud vagy zavar?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavart nagyon, h ő pont akkor nem akart aludni, amikor én már nem bírtam volna nyitva tartani a szemem. Előfordult, h én is bőgtem ilyenkor.

Amúgy nem igazán értem a kérdést. :/

2011. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
mármint a baba miben zavar vagy idegesít? ő semmiben a világon, imádom az éjszakázásokat meg elfelejtem neki rögtön az első reggeli mosolynál:) Inkább az zavar hogy mostanában azt vettem észre az emberekben semmi tolerancia nincs ha babakocsival közlekedek. Bevágják előttem az ajtót, tolakodnak majd fellöknek kocsistól
2011. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogyha rendben van nála minden és mégis nyöszörög, nem is játszik nem is alszik, mint aki nyugtalan és nem tudom mit tegyek ilyenkor /akkor jön az,hogy sírok/
2011. dec. 28. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ordítást nem bírom. De a legrosszabb, amikor beteg, vagy fájdalma van és nem tudom megoldani. Olyankor nagyon sajnálom, nem is zavar a sírása, hanem tehetetlen vagyok.
2011. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arról tudnék írni, hogy az oviskorú gyermekeimben mi idegesít, illetve zavar...
2011. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármi van i-m-á-d-o-m!!!!!!!!!!!!!!

6 hónapos



De: ha éjszaka nem aludna, tuti nem bírnám...:D

2011. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem két dolog tud kikészíteni. Az egyik, ha egész nap nyöszörög, de valami eszméletlen idegtépő frekvencián, és nem tudom, miért. És akkor sem hagyja abba, ha Tüzes karikákon ugrálok át, hogy szórakoztassam. Szerencsére ilyen már régen volt.

A másik, amikor hajnali fél háromkor ő úgy dönt, higy kialudta magát, a ringatásra üvöltéssel válaszol, és csak akkor van nyugi, ha a játszószőnyegén nézelődhet két órát. Ez is ritkán fordul elő, de akkor nagyon kikészülök.

Amúgy persze imádom, de éjjel fél háromkor igenis puffogok, hogy miért nem alszol, te kis szörnyeteg?!

2011. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Nagyon igaz. A viháncolás/ordítás éjszaka nagyon kiakasztó.
2011. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!